Skaistumkopšanas procedūras ar dūlu Kristīni Bērziņu tavās mājās

Pieteikšanās formaAtpakaļ pie nodarbībām
Apstiprinot, Tu piekrīti noteikumiem

Skaistumkopšanas procedūras ar dūlu Kristīni Bērziņu tavās mājās

Skaistumkopšanas procedūras tagad iespējamas arī neizejot no mājām, lai arī tu, esot ar mazuli mājās, nezaudētu savu sievišķību! Ikviena to ir pelnījusi!

Mājas vizītē pie tevis dosies profesionāla skaistumkopšanas speciāliste, dūla Kristīne Bērziņa, lai veiktu:

  • klasisko manikīru
  • klasisko pedikīru
  • sejas masāžu

Procedūras piedāvā dūla Kristīne Bērziņa, tātad procedūru laikā, kliente saņems ne vien kvalitatīvu pakalpojumu, bet arī emocionālu atbalstu, iespēju saņemt atbildes uz visiem sev interesējošiem jautājumiem par grūtniecību, dzemdību un pēcdzemdību periodu, kā arī nebūs jādomā par bērnu pieskatīšanu.

Būsi sev un bērniņam ērtā atmosfērā, zināmā vietā, tātad - bez lieka stresa, ir tieši tas, kas nepieciešams īpaši pirmajos mēnešos, kad bērniņš nācis pasaulē.

20130407174707-20247.jpg

Kāpēc būtu jāizvēlas manikīrs ar dūlu? Jebkurš cilvēks,kas pieskaras jaunās vai topošās mammas ķermenim, ir īpašs - mēs gribam, lai viņš būtu no mūsu loka, saprastu mūsu emocijas, sajūtas, respektētu arī ķermeņa robežas, īpatnības, jo sieviete grūtniecības laikā ir ar "citiem jutekļiem".

Dūla to lieliski jūt, jo viņas profesijā ir būt iekšā mātišķajās sajūtās, atbalstīt, izprast, iedrošināt. Parastā salonā, lakojot nagus, tomēr nevarēsi drošu sirdi runāt par placentas atslāņošanos, savām bailēm no dzemdībām vai apspriest mazuļa pūriņa lietas, taču mazajā skaistuma kabinetā, kuru izveidosim Tavās mājās, sniedzot manikīru, pedikīru vai sejas masāžu, to var.

Vairāk par piedāvātajām procedūrām:

  • Manikīrs padarīs tavas rociņas skaistākas, sakoptākas un tavi grūtniecības laikā straujāk augošie nagi izskatīsies lieliski!
  • Savukārt pedikīrs sniegs patiesu atvieglojumu tavām kājām, atbrīvosies no pietūkuma, kā arī - sāksi gatavoties siltākam laikam!
  • Sejas masāža ļaus aizmirst par nogurumu, kā arī - uzzināsi daudz jauna par sejas kopšanu gan grūtniecības laikā, gan pēc mazuļa piedzimšanas.

 

Atpūties neizejot no mājām!

Kad notiek?

Pēc pieteikuma saņemšanas, zvanīsim tev, lai vienotos par procedūras laiku.

Cik maksā?

Klasiskais manikīrs - 20 eur

Klaisiskais pedikīrs - 35 eur

Sejas un roku masāža - 30 eur

Procedūru piedāvājam Rīgā, Rīgas rajonā!

Kas vēl būtu jāzina?

Sadaļā "piezīmes"atzīmē, kādai procedūrai vēlies pieteikties.