VIDEO Vecmāte steidz palīgā: Mārītes Inzules ieteikumi mazuļa ādas kopšanā

16. Jul 2016, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Būt par māmiņu ir liels un skaists uzdevums, kurš prasa mīlestību, pacietību un arī iemaņas, kas nepieciešamas ikdienā ar bērniņu. Taču, pasaulē nākot mūsu pirmajam mazulim, mēs visi lielākoties esam bez iepriekšējas pieredzes, tāpēc šis reizē ir arī liels neziņas laiks, kurā mēs labrāt satiktu kādu, kurš pastāstītu, kā aprūpēt mazulīti. Tāpēc Māmiņu klubā jaunajiem vecākiem ir iespēja tikties ar pieredzējušām vecmātēm, kuras dodas mājvizītēs. Šoreiz iepazīsimies ar vecāmti Mārīti Inzuli, kura no sirds mīl to, ko dara. Mārīte 10 gadus ir nostrādājusi, kā dežurējošā vecmāte Siguldas slimnīcā un 10 gadus ir bijusi individuālās parūpes vecmāte – novērojusi māmiņu grūtniecību un bijusi līdzās brīdī, kad pasaulē nāk bērniņi. Tāpat vecmāte Mārīte ir apguvusi elpošanas tehnikas, kas palīdz dzemdībās un kopā ar topošajām māmiņām vingro, turklāt tas viss notiek Māmiņu kluba Vecāku skolas dzemdību sagatavošanas kursos. Taču tas vēl nav viss, vecmāte Mārīte ir apguvusi arī masāžu un var palīdzēt gan māmiņai, gan bērniņam atbrīvoties no noguruma un stresa.

Mēs kopā ar vecmāti devāmies ciemos pie mazās Amēlijas Laumas un viņas māmiņas Lailas, kuras kopā ir jau pusotru mēnesi. Māmiņa un meitiņa ir viena ar otru apradušas, taču tik un tā ir jautājumi, uz kuriem trūkst atbildes, viens no tiem ir par to, cik siltai ir jābūt mūsu dzīves telpai, kurā aug bērniņš, jo mazulītes Amēlijas ādiņu klāj mazas pumiņas un sārti pleķīši.

Skaties VIDEO un:

  • iepazīsties ar māmiņu Lailu un viņas pieredzi
  • uzzināsi vecmātes Mārītes Inzules ieteikumus mazuļu aprūpē, kāda ir piemērota pirmajos dzīves mēnešos
  • sapratīsi, kā ģērbt mazuli, dodoties ārā
  • uzzināsi, ko darīt, ja mazuļa dibentiņš ir apsārtis
  • gūsi arī vairākus citus mazuļa ādas aprūpes ieteikumus

Mums – jaunajām māmiņām patiesi ir jāapgūst daudz, taču nav satraukumam pamata, jo viss notiks soli pa solim, ja mēs pratīsim ieklausīties savā bērniņā, savā intuīcijā un nebaidīsimies lūgt atbalstu brīžos, kad tas visvairāk nepieciešams.

Māmiņu Klubs

20150319155134-45061.jpg