Vecmāte steidz palīgā VIDEO: iepazīsti vecmāti Baibu Zelku

29. Sep 2015, 17:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Bērniņa ienākšana ģimenē ir skaists, taču reizē arī trauksmains laiks, jo mums ir jāapgūst tik daudz. Protams, ar katru nākamo bērniņu ir arvien vieglāk, tomēr divu vienādu bērniņu šajā pasaulē nav, tāpēc katra pieredze ir unikāla un šīs pieredzes veidošanā mēs priecājamies, ja ir kāds, kurš var mūs atbalstīt, sniedzot padomu. Tāpēc visiem jaunajiem vecākiem, kuri jūt, ka labprāt uzklausītu kāda pieredzējuša speciālista ieteikumus, ir iespēja uzaicināt ciemos vecmāti, kura sastopama Māmiņu kluba Vecāku skolā. Šoreiz iepazīsimies ar vecmāti Baibu Zelku.

Baiba vecmātes darbiņu veic jau 16 gadus, viņa strādā Latvijas lielākajā dzemdību iestādē – Rīgas Dzemdību namā. Ar Baibas atbalstu pasaulē ir ieradušies ļoti daudz mazulīši un arī kāds no Māmiņu kluba superbēbīšiem.  Tāpat vecmāte Baiba Māmiņu kluba Vecāku skolā palīdz topošajiem vecākiem apgūst tik nepieciešamās zināšanas vienam no dzīves nozīmīgākajiem mirkļiem – mazulīša piedzimšanai. Vecmāte Baiba jaunajām māmiņām noteikti varēs ieteikt, kā atgūties pēc dzemdībām, kā rūpēties par savu veselību, kā zīdīt bērniņu un vai pieniņš māmiņai ir pietiekamā daudzumā, noteikti palīdzēs apgūt to, kā bērniņu ikdienā aprūpēt.

Skaties VIDEO un:

  • dosimies ciemos pie māmiņas Solvitas, kura ir sagaidījusi pasaulē ierodamies trešo bērniņu – meitiņu Laini
  • uzzini, vai viss kārtībā, ja mazulim ap kaklu aptinusies nabassaite mammas puncī, un, vai iespējams tādā gadījumā dzemdēt pašai
  • tāpat iepazīsties arī ar māmiņas 42 grūtniecības nedēļas garo gaidību pieredzi, kas noslēdzās ar ierosinātām dzemdībām

Mīļās māmiņas, nekautrēsimies lūgt palīdzību, jo vecmātes noteikti nebūs tās, kuras atnāks un teiks, ka mēs visu darām nepareizi. vecmāte mūs atbalstīs un nomierinās, lai mēs kļūtu drošākas un par sevi pārliecinātākas māmiņas.

Skatāmies kopā!

Māmiņu Klubs

20150220103704-23854.jpg