VIDEO Vecmāte steidz palīgā: Iepazīsimies ar vecmāti Lieni Ceriņu!

02. Oct 2015, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mazulītis ir nācis pasaulē, mēs esam laimīgi ieradušies mājās un no šī brīža sākas ikdienas dzīve, kurā mums ir jāmācās rūpēties ar savu bēbīti – to mīļot, veikt ik rīta aprūpi, mainīt autiņbiksītes, vannot, barot un aijāt. It kā jau mūsos ir sajūta par to, ka mēs varam, tomēr reizēm pietrūkst kāds zinošs cilvēks, kurš atnāktu un būtu līdzās brīdī, kad šaubu ir vairāk nekā pārliecības. Patiesībā, kādu laiku tas jau ir iespējams, mēs varam uzaicināt pie sevis ciemos kādu no Māmiņu kluba Vecāku skolas vecmātēm vai fizioterapeiti Klaudiju Hēlu.

Ar Klaudiju mēs jau iepazināmies, tāpēc šoreiz stāsts būs par vecmāti un dūlu Lieni Ceriņu. Lienei vecmātes darbs ir sirds lieta, viņa atbalsta to, lai bērniņi pasaulē ierastos paši, tāpēc viņa palīdz māmiņām un tētiem sagatavoties šim notikumam Māmiņu kluba Vecāku skolas dzemdību sagatavošanas nodarbībās – tiek apgūtas gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas – māmiņas un tēti mācās elpot, iepazīst pozas, kuras palīdzēs brīdī, kad mazulītis būs ceļā. Vēl Liene tiekas ar topošajām māmiņām grūtnieču vingrošanas nodarbībās, jo Liene tic, ka sievietē mīt liels spēks un ikviena no mums var sava mazulīša gaidību laiku padarīt par brīnišķīgu piedzīvojumu.

Skaties VIDEO un:

  • dodies kopā ar mums pie māmiņas Agneses, kas pavisam nesen sagaidīja savu dēliņu Regnāru ierodamies šajā pasaulē
  • uzzini, ar kādām grūtībām māmiņai Agnesei nācās saskarties pirmajās dienās pēc dzemdībām
  • uzzini, kādu atbalstu var sniegt vecmāte Liene Ceriņa
  • uzzini arī vairāk par mazulīša ēdināšanu ar krūti pirmajās dzīves dienās

Mīļās māmiņas un tēti, lai jums laiks kopā ar savu tikko dzimušo mazulīti miera un saticības pilns, mēs zinām, ka jums viss izdosies, taču, ja ir kādi jautājumi, droši meklējiet atbalstu, jo bērniņam vajadzīgi meirīgi vecāki, lai viņš justos drošībā.

Skatāmies kopā!

Māmiņu Klubs

20150220103704-23854.jpg