TIKAI MK!!! Sagatavojies dzemdībām kopā ar vecmāti MĀJĀS!

06. Dec 2015, 07:06 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šķiet, mūsdienās pieejams tik daudz informācijas, ka pietiek vien visu izlasīt, apkopot un izanalizēt. Un tomēr pat 21.gadsimtā ne internets, ne sarunas ar pieredzējušām draudzenēm neaizvietos komunikāciju ar objektīvu speciālistu. Kāds nezin, pie kā pat vērsties neskaidrību gadījumā. Kādam slinkums doties ārpus mājas. Bet kāds izskata, ka tikt līdz tikšanās vietai nav īpaši ērti, un tad nu arī laiku un spēku nemaz tērēt nav vēlmes.

Mēs palīdzēsim ietaupīt jūsu laiku un spēku!

MĀMIŅU KLUBA

SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS!!!

Vecmāte ir neaizvietojams palīgs ne tikai dzemdībās. Vecmātes zināšanu loks ir daudz plašāks, un mājas vizītes laikā viņa var padalīties ar tevi gan savās praktiskajās iemaņās saistībā ar mazuļa aprūpi, gan arī var palīdzēt tikt galā ar tavām veselības problēmām, nemaz jau nerunājot par atbilžu sniegšanu uz jautājumiem, ko kautrējies citiem uzdot.

Viens telefona zvans un Māmiņu Kluba vecmāte pati atnāks pie tevis ciemos!

PIERAKSTI ŠO TELEFONA NR.!

67350750

1. Piezvani

2. Piesaki, ka vēlies uz mājām izsaukt vecmāti

3. Pastāsti, kurā grūtniecības nedēļā esi, un kādi jautājumi pašlaik īpaši tevi satrauc

4. Nosauc savu adresi un sev ērtu vizītes laiku un datumu

5. Nosauc arī savu tālruņa numuru

Māmiņu Klubs atradīs vecāmi, kas atbrauks pie tevis tev ērtā laikā un vietā, pārzvanīs tev, lai precizētu visu saistībā ar tikšanos.


Vari komunicēt ar vecmāti divatā, vai pieaicināt arī savu vīru, viss pēc taviem ieskaitiem. Ģimenes konsultācijas gadījumā vecmāte Mātes pasē iespiedīs tev zīmodziņu, kas liecinās par to, ka esat noklausījušies informāciju, kas nepieciešama, lai varētu sagaidīt mazuli kopā ar viņa tēti.

INDIVIDUĀLĀS KONSULTĀCIJAS

MĀJAS APSTĀKĻOS

PIEDĀVĀ

šādi speciālisti:

Baiba Zelka

Baiba Zelka par vecmāti strādā jau 13 gadus un viņa ir viena no Māmiņu Kluba Vecāku skolas lektorēm, kura topošajiem vecākiem palīdz sagatavoties laimīgajam notikumam – mazulīša nākšanai pasaulē.

Liene Ceriņa

20131108152216-70705.jpg

Vecmāte un dūla Liene Ceriņa Māmiņu Kluba Vecāku skolā pasniedz lekcijas topošajiem vecākiem par sagatavošanos dzemdībām kā arī vada grūtnieču vingrošanu.

Mārīte Inzule

Vecmāte Mārīte Inzule Māmiņu Kluba Vecāku skolā pasniedz lekcijas topošajiem vecākiem par sagatavošanos dzemdībām. Mārīte ir arī kustību speciāliste un zin, cik svarīgas ir kustības un elpošana dzemdību procesā!

fizioterapeite Klaudija Hēla

Šķiet, Latvijā nav teju nevienas topošās vai jaunās māmiņas, kura nebūtu dzirdējusi par fizioterapeiti Klaudiju Hēlu. Māmiņu Klubā jau ilgus gadus ir cieša sadarbība ar šo, nebaidīsimies teikt- fantastisko fizioterapeiti.

Un visas šīs speciālistes ir iespējams satikt tieši pie mums, Māmiņu Klubā - vai arī uzaicinot viņas pie sevis uz mājām!

Kādi ir vecāku ieguvumi, izmantojot pakalpojumu Vecmāte steidz palīgā?

Galvenais ieguvums ir ātri saņemt nepieciešamo informāciju un palīdzību. Ja grūtniecei ir grūti pēdējos mēnešos staigāt apkārt vai ir noteikts gultas režīms, viņai daudz ērtāk ir izmantot šādu pakalpojumu. Daudz ērtāk un patīkamāk ir pieņemt speciālistu pie sevis mājās – turklāt ne tikai, lai risinātu kādas problēmas, bet lai vienkārši saņemtu atbildes no speciālista, nevis tikai izlasītu informāciju grāmatā vai internetā. 

Māmiņām, kurām ir tikko piedzimuši bērniņi, ir daudz jautājumu, bet ģimenes ārstam, ņemot vērā viņa noslogojumu, ne vienmēr ir iespēja operatīvi atbraukt pie māmiņas, atbildēt uz visiem jautājumiem, vēl jo vairāk tēmām, kas saistītas ar krūts barošanu. Tāpēc situācijā, ja ārsts pasaka, ka varēs atbraukt pēc pāris dienām vai nepieciešamības gadījumā vajag braukt uz slimnīcu, tas rada lieku stresu vecākiem. Izmantojot šādu pakalpojumu, vecākiem ir iespējams izvairīties no tāda satraukuma, saņemt uzreiz vajadzīgās atbildes un saprast, ka viss ir atrisināms un būs labi.

IEPAZĪSTIES AR MĀMIŅU KLUBA VECMĀTĒM VĒL GRŪTNIECĪBAS LAIKĀ. VIŅAS NĀK PALĪGĀ GAN PIRMS, GAN PĒC DZEMDĪBĀM!

Individuālās konsultācijas ilgums - 1 stunda. Tā kā jautājumu var būt daudz, vislabāk apdomā savas prioritātes, lai pagūtu uzdot svarīgākos jautājumus, kas tevi satrauc.

pirms dzemdību vizītes mājās: 

Māmiņu Kluba vecmāte, ar īpašu pirms dzemdību programmu, dosies pie jums uz mājām, lai nesteidzoties un īpaši ieklausoties jūsu vajadzībās, palīdzētu:

-  ar atbildēm par topošās māmiņas veselību un grūtniecības pēdējām nedēļām;

-  individuāli izrunātu par pirmajiem dzemdību vēstnešiem;

-  par jaundzimušā pūriņu - konsultācijas, kas jāsagādā; pirmo lietiņu revīzija;

-  salikt kopā dzemdību somu;

-  palīdzētu pārim sagatavoties dzemdībām gan informatīvi, gan emocionāli;

-  izmēģināt praktiski dažādas atslābinošas dzemdību tehnikas; iemācītu elpošanas metodes, lai dzemdībās vieglāk, rimtāk izelpotu kontrakcijas;

-  izrunāt, kas topošo māmiņu satrauc un biedē;

-  kopā uzrakstīt un izrunāt dzemdību plānu, kā to īstenot!


ZVANI!!!

67350750

Par vizīti jāmaksā: 40 EUR

Izsauc vecmāti pie sevis uz mājām

un tiec pie padziļinātas konsultācijas un praktiskiem padomiem!

20150217170913-33799.jpg

PIEDĀVĀ

TIKAI

MĀMIŅU KLUBS:

izmanto iespēju!!!

20151130121105-92323.jpg