Izmanto iespēju un uzdod jautājumu vecmātei ONLINE!

Izmanto iespēju un uzdod jautājumu vecmātei ONLINE!

23. Sep 2017, 00:05 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņas – mums ir lieliski jaunumi. Atklājam jaunu platformu maminuklubs.lv portālā – iespējas uzdot jautājumus mūsu speciālistiem online, iesūtot savu jautājumu un saņemot personalizētu atbildi savā epastā vai portāla jautājumu/atbilžu sadaļā.

Iečeko jauno veselības jautājumu un atbilžu platformu ŠEIT  - maminuklubs.lv/jautajums    

Pavasarī uz jūsu jautājumiem par grūtniecību, dzemdībām un pēcdzemdību periodu atbildēs Māmiņu Kluba vecāku skolas un Rīgas pilsētas dzemdību nama vecmāte Baiba Zelka.

Māmiņu Klubs sāk piedāvāt personalizētas speciālistu atbildes uz māmiņu jautājumiem

Kā zināms, tieši grūtniecības laiks un bērna pirmais dzīves gads ir tas laiks, kad mammām rodas milzum daudz jautājumu. Atbildes tiek meklētas māmiņu forumos un portālos, bet, ne vienmēr vajadzīgā informācija atrasta. Ir ļoti svarīgi vērsties pie speciālista – sava ārsta, bet arī vecmāte ir tā uzticamā persona, kurai ir milzum daudz praktisku zināšanu pūrā, un, kas var lieliski palīdzēt ar noderīgu informāciju par veselīgu grūtniecības norisi, gatavošanos dzemdībām, krūts zīdīšanu un sievietes veselību pēcdzemdību periodā.

Lai mudinātu jūs gūt uzticamu informāciju un mazinātu bažas, kas nereti topošo vai jauno māmiņu var nomākt jebkurā diennakts laikā, aicinām izmantot jauno Maminuklubs.lv portāla platformu

Kā lietot jautājumu un atbilžu platformu

Tas ir pavisam vienkārši!

Ja jums ir jautājumi par gatavošanos grūtniecībai, grūtniecības laiku, dzemdībām un pēcdzemdību periodu, tad Maminuklubs.lv sadarbībā ar autiņbiksītēm jaundzimušajiem Huggies Elite Soft šoreiz piedāvā lielisku iespēju sūtīt savus personiskos jautājumus vecmātei programmas “Vecmāte steidz palīgā”ietvaros, kas turpmākos mēnešus būs aktīva gan ar informatīviem TV sižetiem raidījumā, gan ar izsmeļošām personalizētām atbildēm portālā.

  1. Atver jautājuma sadaļu un ieraksti savu jautājumu speciālistam – vecmātei ŠEIT,
  2. Ja nepieciešams, pievieno jautājumam kādu ilustratīvu bildi, kas palīdzēs speciālistam vairāk izprast problēmu,
  3. Ieraksti savu e-pasta adresi, ja vēlies atbildi saņemt personiski savā e-pastkastē,
  4. Uz iesūtītajiem jautājumiem Māmiņu Kluba speciālists sagatavo atbildes un tās tiek publicētas portāla sadaļā “Jautā speciālistam”*links
  5. Atbildes ir anonīmas. Iesūtītāja vārds netiek publicēts.
  6. Atbildes tiek publicētas 1-3 darba dienu laikā.

Svarīgi! Speciālista atbildēm ir tikai informatīvs un izglītojošs raksturs! Tās neaizstāj vizīti pie ārsta. Lūdzam izlasīt jaunās platformas lietošanas Noteikumus.

Kā vērtējat šādu ideju? Priecāsimies, ja izmantosiet jauno jautājumu-atbilžu platformu “Jautā speciālistam” un sniegsiet savas atsauksmes!

20170318213340-58239.jpg


Ese Moore Ese Moore 06. Sep 2018, 05:40

Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus ar zemu 2% procentu likmi un bez kredīta pārbaudes, mēs piedāvājam individuālos aizdevumus, parādsaistību konsolidācijas aizdevumus, riska kapitālu, uzņēmējdarbības aizdevumus, izglītības aizdevumus, mājokļu kredītus. Jūsu apmierinātība un finanšu panākumi ir mūsu mērķis un jūsu darbs ar mums būs laba pieredze. Sazinieties ar mums tagad: hobelmanfinance@gmail.com. Kredīts ir pieejams visiem neatkarīgi no valstspiederības.

WhatsApp: +17816567138
E-pasts: hobelmanfinance@gmail.com
Tīmekļa vietne: https://hobelmanfinance346789211.wordpress.com/