Vecāku skola

Adrese Vīlandes 1-2 (ieeja no Elizabetes ielas), Rīga | Tālrunis 67350750
Ar 3+ Ģimenes karti saņem 15% atlaidi grupu nodarbībām

Vingrošana māmiņām ar mazuļiem ar fizioterapeiti Agitu Zariņu ONLINE

Vingrošana māmiņām ar mazuli ir lielisks veids, kā atgūt spēkus pēc dzemdībām, uzlabot savu fizisko formu un tajā pašā laikā kvalitatīvi pavadīt laiku ar mazuli.

Šajā vingrošanas nodarbībā vari piedalīties jau sākot no 6 nedēļām pēc dzemdībām, bet pirms vingrošanas uzsākšanas vislabāk konsultējies ar savu ārstu (ārsta atļauja vingrot īpaši vēlama, ja bijis ķeizargrieziens vai grūtniecības laikā izveidojusies diastāze).

Nodarbībā tiks izpildīti vingrinājumi:

-dziļo muskuļu stiprināšanai,

- vēdera preses spēka uzlabošanai,

-stājas korekcijai,

-iegurņa muskuļu trenēšanai,

-līdzsvara uzlabošanai.

-visbiežāk saspringto muskuļu stiepšanai,

-relaksācijai un elpošanas stereotipa uzlabošanai.

Nodarbībā īpaši tiks pievērsta uzmanība darbībām, kas mazina muguras sāpes, astes kaula sāpes un muskuļu disbalansu kas var parādīties pēc dzemdībām, kā arī saspringumu plecos un kaklā, kas var veidoties no mazuļa turēšanas vai rasties bērna barošanas laikā.

Mazulis vingrošanas laikā var tikt iesaistīts vingrinājumos, ko izpilda mamma vai arī var atrasties blakus, kamēr māmiņa vingro. Fizioterapeite piedāvās vingrinājumu variācijas gan tām mammām, kurām mazulīši mierīgi guļ blakus, gan tām mammām, kurām mazulis aktīvi kustās blakus un ir gatavs vingrot kopā ar mammu. Daži no vingrinājumiem var būt paredzēti arī tikai mazuļa psihomotorās attīstības veicināšanai, ja mazulis ir nomodā un gatavs sadarboties.

Katra darbība tiks detalizēti paskaidrota, lai vingrinājumu izpilde dotu pēc iespējas lielāku efektu un nepieļautu kļūdainu vingrinājumu izpildi.

Pirms vingrošanas nepieciešams sagatavot vingrošanas paklājiņu un sedziņu mammai, kā arī sedziņu un pudelīti ar nelielu daudzumu piena bērniņam (gadījumā, ja bērniņš raud un nav iespējams viņu savādāk nomierināt).

Nodarbību vadīs sertificēta fizioterapeite Agita Zariņa.

Fizioterapeite beigusi studijas Rīgas Stradiņa universitātē un 2014. gadā, šobrīd studē  Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātē, lai iegūtu ārsta grādu. Agita jau 6 gadus strādā ar zīdaiņiem, sniedz konsultācijas jaunajiem vecākiem par mazuļu aprūpi, vada vinrošanas sievietēm pirms un pēc grūtniecības laikā, pārzin Handling un Bobath principus.

Nodarbības laiks 45 minūtes. Atlikušajā laikā fizioterapeite atbildēs uz Jūsu jautājumiem!

Kā notiek tiešraides nodarbības?

Nodarbības notiks ceturtdienās plkst. 11.00-12.00

Maksa par vienu nodarbību 8 eur

Lai piedalītos, lūdzu rezervējiet savu vietu

Reģistrējoties, jūs saņemsiet priekšapmaksas rēķinu, ko lūdzam apmaksāt līdz lekcijas dienai, atsūtot maksājuma uzdevumu uz sandra.livmane@maminuklubs.lv

Pirms lekcijas tiešraides saņemsiet savā e-pastā tiešraides linku

Tiešraides laikā ir iespēja uzdot savus jautājumus rakstiski!

Kur notiks?

Online www.maminuklubs.lv

Cik maksā?

€ 8 par nodarību (28 eur par 4 nodarbībām)

Kas vēl būtu jāzina?

Pēc pieteikuma saņemšanas DIVU darba dienu laikā, Jums uz e pastu tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins un informācija par lekcijas norisi.

Piezīmēs ieraskti: vēlies pieteikties uz vienu vai 4 nodarbībām.

Māmiņu Kluba Vecāku Skola piedāvā arī citas:

Māmiņu Kluba ONLINE lekcijas un nodarbības  

par topošiem un jaunajiem vecākiem aktuālām tēmām.

Māmiņu Kluba Vecāku skola aicina iegādāties arī:

Māmiņu Kluba E- lekcijas

par topošiem un jaunajiem vecākiem aktuālām tēmām.

Arī turpmāk Māmiņu Kluba Vecāku skola piedāvās arvien jaunus kursus tiešraidē un kā video lekcijas! Sekojiet līdzi jaunumiem un esiet veseli!

 

Apskatīt pilnu nodarbību sarakstu
Norises vieta Nosaukums cena