Vecāku skola

Adrese Vīlandes 1-2 (ieeja no Elizabetes ielas), Rīga | Tālrunis 67350750
Ar 3+ Ģimenes karti saņem 15% atlaidi grupu nodarbībām

Sporta nodarbības bērniem no 3 līdz 6 gadu vecumam

Mēs visi apzināmies, ka fiziskajām aktivitātēm un sportošanai ikdienā ir ļoti pozitīva ietekme uz mūsu ģimenes veselību, tāpēc, Māmiņu kluba Vecāku skolā atveram “Mazo sportistu skolu”

Septembrī, Māmiņu kluba Vecāku skolā atklājam Mazo sportistu skolu, kurā aicinām uz sporta nodarbībām bērnus no 3 līdz 6 gadu vecumam. Mazo sportistu skolas programmā:

  • Fiziskā sagatavotība
  • Koriģējošā vingrošana
  • Vingrojumi ķermeņa muskulatūras un skeleta stiprināšanai
  • Veiklība un lokanība
  • Koordinācijas un izturības attīstība

Nodarbības Mazo sportisku skolā vada Latvijā labi pazīstams un ļoti pieredzējis treneris Adils Maksimovs.

Treneris, savas profesionālās darbības laikā, papildus augstākajai pedagoģiskajai un sporta izglītībai, ilgus gadus ir strādājis ar bērniem, veidojot un vadot dažāda formāta sporta pasākumus. Papildus fiziskajām aktivitātēm, nodarbību laikā treneris strādā arī ar bērnu disciplīnu, komandas gara veidošanu, socializācijas prasmju attīstīšanu un prasmi sadzīvot, radot veselīgu konkurenci.

Nodarbību laikā, treneris vienmēr parūpējas par to, lai to gaisotne būtu brīva un nepiespiesta, tajā pašā laikā, treneris ir arī stingrs bet taisnīgs. Neizdošanās gadījumā treneris uzmundrina un iedrošina atkal un atkal mēģināt, nevis padoties pie pirmās iespējas.

Adils Maksimovs Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā ir ieguvis gan bakalaura, gan maģistra grādu sporta zinātnē un izglītībā. Ir kvalificēts karatē treneris, sporta nodarbību vadītājs.

Mazo sportistu skolas nodarbības notiek 2x nedēļā, Māmiņu kluba Vecāku skolas lielajā zālē. Vecāki tajā laikā, kamēr mazie sporto, var droši uzkavēties turpat Māmiņu klubā vai doties mierīgā pastaigā, blakus esošajā parkā.  Pēc katras nodarbības treneris aprunājas ar vecākiem un pastāsta, cik veiksmīgi vai neveiksmīgi  ir noritējusi kārtējā nodarbība.

Mēs priecāsimies, ja pievienosieties mazajiem sportistiem Māmiņu klubā un variet būt droši – bērni nodarbībās ne tikai jautri pavadīs laiku, bet arī kārtīgi izsportosies, nostiprinās savas fiziskās prasmes un veiklību.

Katra nodarbība tiek organizētatā, lai būtu saistoša bērniem, izmantojot dažādus rotaļu elementus. Un ja nu kādai mammai vai tētim arī ir vēlēšanās kopā ar bērnu piedalīties nodarbībā – treneris sola, ka atradīs piemērotus vingrojumus arī vecākiem!

Parūpēsimies par to, lai mūsu bērni aug stipri un veseli.

Kad notiks nodarbības?

Pirmdienās:

  • 17:30 – 18:20 (3 līdz 4 gadi)
  • 18:30 – 19:20 (5 līdz 6 gadi)

Sestdienās:

  • 14:30 – 15:20 (3 līdz 4 gadi)
  • 15:30  - 16:20 (5 līdz 6 gadi)

 

Kur notiks nodarbības?

Māmiņu kluba lielajā zālē, Vīlandes ielā 1-2. Ieeja no Elizabetes ielas.

Kas vēl jāzina?

Bērnam nepieciešams sporta apģērbs un apavi.

Cik maksā?

€ 10 par nodarbību, abonements par 4 nodarbībām € 36

Papildus ieguvums:

Nodarbības notiek divās valodās, kas palīdzēs bērniem ne tikai iegūt sportiskās prasmes, bet iegūt otras valodas zināšanas, nepiespiestā un brīvā atmosfērā.

 

 

 

 

Apskatīt pilnu nodarbību sarakstu
Norises vieta Nosaukums cena