Vecāku skola

Adrese Vīlandes 1-2 (ieeja no Elizabetes ielas), Rīga | Tālrunis 67350750
Ar 3+ Ģimenes karti saņem 15% atlaidi grupu nodarbībām

Dzemdību diena

Vai esi izlēmusi par vietu, kur pasaulē lasit savu mazulīti? Varbūt šaubies, kurai no dzemdību iestādēm vai varbūt mājdzemdību vecmātēm uzticēt bēbīša piedzimšanu? Māmiņu klubā vienas no pieprasītakajām vienas dienas semināru tēmām ir Dzemdību nodaļu apskats, kur vienuviet satikt dažādu dzemdību nodaļu pārstāvjus, saņemt atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem un izlemt, kur īsti pasaulē laist mazulīti.

20180821143953-54599.jpg

Dzemdību dienas programma 

13.30-14.30 Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca

Nereti gaidību laiks mēdz noritēt ar lielākiem vai mazākiem sarežģījumiem, tāpēc profesionāļu uzraudzība un atbalsts ir akūti nepieciešams, lai dzemdību process noritētu gludi. Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca nodrošina gan zem, gan augsta riska grūtniecības novērošanu un dzemdību vadīšanu, tiekamies dzemdību dienā Māmiņu Klubā, lai uzzinātu, vai šīs slimnīcas dzemdību nodaļa ir piemērota, lai pasaulē laistu Tavu mazulīti! 

14.45-15.45 Siguldas slimnīca

Siguldas slimnīca ir neliela slimnīca nepilnus 50 kilometrus no Rīgas, piedāvājot topošajām mammām komfortu, mierīgu atmosfēru dzemdībām, saprotošu un profesionālu personālu. Ne velti šī vieta kļuvusi tik iecienīta topošo māmiņu vidū, ka, lai tiktu dzemdēt šajā iestādē, jāpierakstās un noteikti jādodas iepazīties ar dzemdību iestādi klātienē. Kas vēl ir īpaši jāņem vērā, dodoties uz Siguldas slimnīcu laist pasaulē mazulīti, Māmiņu Kluba dzemdību dienā atklās vecmāte Inese Kampusa, kas spēs novadīt gan klasiskas dzemdības, gan dzemdības ūdenī vai dzemdības alternatīvās pozās. 

16.00-17.00 Rīgas Dzemdību nams 

Rīgas Dzemdību nams ir lielākā dzemdību iestāde Latvijā, tāpēc ļoti daudz ģimeņu no Rīgas un Pierīgas izlemj mazulīti laist pasaulē tieši šeit. Kāda ir iestāšanās kārtība? Kā ar alternatīvām dzemdību pozām? Vai uz Dzemdību namu līdzi drīkst ņemt gan partneri, gan dūlu? Ar Rīgas Dzemdību namu jūs iepazīstinās vecmāte Elīza Romānova, kura ir viena no pieredzes bagātākajām vecmātēm šajā dzemdību iestādē.

17.15-18.15 Jūrmalas slimnīca

Svaigais jūras gaiss priežu meža ielokā ieskauj Jūrmalas slimnīcu, piedāvājot topošajām mammām gan fantatisku dzemdību pieredzi, pieaicinot palīgos partneri vai dūlas, vai nepieciešamības gadījumā nodrošinot nepieciešamo aparatūru māmiņas un bēbīša veselībai. Arī Jūrmalas slimnīca ir iecienīta dzemdību vieta satikšanās mirklim ar mazulīti, nodrošinot pat tādus apstākļus kā mājās jeb dzemdības mājas stacionārā. 

Lai skaists gaidīšanas laiks un tiekamies 22.augustā Māmiņu Klubā!

Cena: € 25

Kur notiek: Vīlandes iela 1-2 (ieeja no Elizabetes ielas) 

 

Apskatīt pilnu nodarbību sarakstu
Norises vieta Nosaukums cena