Gatavojamies skolai: Kādus ārstus jāapmeklē?

Gatavojamies skolai: Kādus ārstus jāapmeklē?

20. Feb 2019, 14:06 Banija_lv Banija_lv

Mūsu ikdienā aizvien biežāk ienāk sarunas par skolu - kā tas būs, kā norisināsies mācības, bet, protams, vispirms vēl bērnudārza izlaidums.

Bet līdz tam, kā jau mamma apzinīgā, kopā ar Robertu sākam apmeklēt dažādus speciālistus, jo, kā zināms, tāpat kā ejot uz bērnudārzu, arī skolā, kārtojot dokumentus, būs vajadzīga zīme no ģimenes ārsta. Lai to dabūtu, savukārt, jādabūn “zīmodziņi” no vairākiem citiem ārstiem.

Lai visu neatliktu uz pēdējo brīdi un nebūtu jāapmeklē privātklīnikas, jo pie valsts apmaksātajiem speciālistiem rindas kā līdz mēnesim un atpakaļ, mēs esam sākuši gatavoties jau laicīgi.

Jau februāra pirmajās dienās Roberts apmeklēja acu ārstu, kurš atzina, ka puikam redze kā ērglim, bet šodien devāmies pie ģimenes ārsta, lai dabūtu norīkojumus pie pārējiem speciālistiem.

Pieļauju domu, ka katru gadījumu ģimenes ārsts izvērtē individuāli, jo varbūt kādam bērnam ir kādas veselības problēmas, tāpēc papildu “parastajiem” dakteriem, kas vajadzīgi “pēc papīriem”, tiek iedots nosūtījums vēl pie kāda ārsta.

Roberta gadījumā ir vēl nepieciešams apmeklēt neirologu, kā arī LOR, savukārt jau nākamnedēļ būs pienākusi Roberta kārta rindā pie zobārsta. Bonusā ģimenes ārste nozīmējusi Robertam arī asins analīzes. Tā teikt, lai viss būtu pārbaudīts un čalis pilnībā gatavs skolai.

Vēl līdz vasarai arī nepieciešams saņemt divas vakcīnas, un tas arī viss. Būsim savlaicīgi sakārtojuši visus papīrus un skolu varēsim sagaidīt bez stresa.

Runājot par skolu, Roberts jau kopš septembra saka, ka viņš gribēs skolas somu ar vilku. Ej nu tādu atrodi :)