Visi vīrieši nav cūkas

Visi vīrieši nav cūkas

18. Oct, 08:24 RunāTētis RunāTētis

Dzirdot šo vispārinājumu un salīdzinājumu mani pārņem dusmas. Sievietes parasti visas problēmas atrisina ar vienu frāzi- visi vīrieši ir cūkas. Ceru, ka tas viņām liek justies labāk un pārākām. Taču mani tas uzvelk. Es nejūtos kā cūka un negribu, lai tiktu salīdzināts ar citiem, kas varbūt ir krāpuši, nav atbalstījuši, melojuši, jo katrā sviesta mucā var iekļūt darvas pile, kas, protams, sabojā visu sviestu, taču vai to vajag attiecināt arī uz cilvēkiem?

Bieži vien tieši pašām sievietēm derētu uz sevi paskatīties no malas. Kā justies vīrietim, kad sieviete dekrēta laikā staigā tikai sporta tērpā, neko negrib, uz vīru pat nepaskatās, jo pirmajā vietā ir bērns, otrajā vietā arī bērns un trešajā vietā arī bērns? Daudzi psihologi uzsver, ka pārim pirmajā vietā jāliek sevi nevis jāziedo visa sava dzīve tikai bērniem. Un ar to es negribu teikt, ka sievietei par bērnu vispār nevajadzētu rūpēties. Protams, ka vajag. Tikai nevajag to padarīt par visu savu dzīvi, bez kuras vairāk nekā cita nav.

Loģiski, ka tad, ja vīrietis tiek atgrūsts, viņš ies lūkoties, kāda tad ir dzīve ārpus mājas žoga. Un ja tur sievietes nestaigā tikai sporta biksēs un visa pasaule viņām nav tikai bērni, protams, ka tā pasaule šķitīs interesantāka.

Domājat, ka ir interesanti katru vakaru, kad vīrieties grib būt ar sievieti tuvāks, dzirdēt frāzes, ka esmu nogurusi, man sāp galva, drīz modīsies bērns, rīt agri jāceļas? Ja tā ir norma katru vakaru, tad nevajag mūs saukt par cūkām. Katrs normāls vecis var paciesties kādu laiku, bet ja sieviete tiek pazaudēta pavisam, jo viņa ir pilnībā pārņemta ar bērnu un vispār citu neko neredz, tad nevajag pārmest.

Es rūpējos par saviem bērniem, savu sievieti, savu ģimeni. Es neskatos pa kreisi, jo man ir lieliska sieva. Tāpēc frāzes, ka visi vīrieši ir cūkas, mani patiešām aizvaino.

mamma88 mamma88 18. Oct, 02:11

Gimene, kur sievietei nav laika sev un to visu darbu un miega bada rezultata neko negribas, ir vainojams virietis, kurs acimredzot neko nepalidz, jo nebadzins ir noguris un pec 17:00 vinam ir jaatpusas.

Klintasmamma Klintasmamma 18. Oct, 11:03

Brīžiem šķiet, ka daži blogus raksta tikai tāpēc, lai lasītāju skaitlis būtu tūkstošos, jo šādas tēmas sabiedrībai ir kā vērsim sarkana drāna. Katrs cīnās par savu taisnību un strīdos dzimst tikai citu viedokļa ignorēšana, ne kaut neliela patiesības daļa. Attiecībām starp sievieti un vīrieti vajadzētu būt sarežģītākām par gulēt ar citām, ja sava ir sporta tērpā un velta laiku bērnam. Tas ir abu bērns, tāpēc vīrietis vienmēr ir laipni lūgts ar bērnu darboties. Vēl jo vairāk...kas vīrietim liedz sievietei uzdāvināt jaunu kleitu, kurpes un brīvu vakaru? Kāpēc jāčīkst par to, ka sieviete atstāj novārtā sevi, mīlot un rūpējoties par mazo brīnumu, ko ir radījuši abi?

lauvinja lauvinja 18. Oct, 09:03 RunāTētis

Un vīrietim ir aizliegts uzsākt sarunu?

RunāTētis RunāTētis 18. Oct, 08:50 Rasas

Varbūt pie vainas ir savstarpējā komunikācija? Sieviete var briest kā burbulis un pie sevis domāt, cik vīrs ir slikts, kā nepalīdz, bet varbūt vīrietim šķiet, ka viņa līdzdalība mājas solī ir pilnīgi pietiekama. Vajag sarunāties!

lauvinja lauvinja 18. Oct, 08:48

Ak, vai, ak vai - pie visa vainīga sieviete. Ja sieviete vienlaikus būs laba ķēkša, mājkalpotāja, maizes pelnītāja, bērnu guvernante un palaistuve sava vīra gultā, tad vīrišķis izliksies par labu vīru.

Smieklīgi pie visa vainot sievieti!

Ja vītrietis nesīs mājās kārtīgu mamutu, ar ko varēs noalgot guvernanti bērniem, mājkalpotāju ikdienas soļa atvieglošanai, ķēkšu ēdiena gatavošanai, un dos naudu sievietei sevis pilnveidošanai un lutināšanai, tad arī nebūs jākunkst par to, ka sieviete pēc ikdienas skrējiena jūtas piekususi!

Man šķiet, ka vīrieši, kuri visā vaino sievietes (t.sk. savos sānsoļos esošos un potenciālos), nav ierindojami cūkas kategorijā, tie ir ierindojami kategorijā kuilis riesta laikā....

Rasas Rasas 18. Oct, 08:33

Drīzāk jautājums - ko vīrietis dara, lai sieviete nejustos nogurusi, lai nesāpētu galva? Pats pieskata bērnu? Pats izdara mājas darbus? Varbūt noalgo mājkalpotāju vai auklīti, lai sievietei paliek laiks arī vīrietim?