Vasaras gids: AUCH SPA atpūta mammai ar meitu

Vasaras gids: AUCH SPA atpūta mammai ar meitu

14. Jun 00:00 IndraU IndraU

Manai piecgadniecei lielākie prieki ir tad, kad varam kurp aizdoties divatā. Viņa to sauc par meiteņu atpūtu un jau prāto par to, ka mēs divatā varētu aizlidot ceļojumā uz kādu tālāku valsti. Tomēr, kamēr tas vēl ir tikai tālāks sapnis, mēs sākam ar ko pieejamāku – sevis palutināšanu ar SPA procedūrām.

Kurai meitenei gan nepatīk pucēšanās un palutināšanas procedūras? Tādas noteikti ir ievērojamā mazākumā, piekritīsiet. 

Izpētot Rīgā pieejamās SPA opcijas, kas būtu pieejamas arī mazākām dāmām, nonācu pie AUCH Dāmu spa – procedūras mammai un meitai.

Piezvanot uz salonu, vienojāmies par mums pieejamāko laiku, un gaidījām ar nepacietību savu lutināšanas dienu.

Norunātajā dienā ierodamies nedaudz pirms laika, tāpēc nedaudz jāuzgaida. Lauma šo laiku labprāt izmanto, lai izpētītu mazo rotaļu namiņu. Kad tas izpētīts, protams, jaunkundze jau izpēta uz vietas nopērkamo kosmētikas klāstu, jo dāmām taču vajag pucēties.

Ir laiks! Meistarīte mūs laipni aicina doties līdzi. Ietērpjamies puķainos halātiņos, uz galvas mums tiek uzliktas speciālas lentas, jo lielās dāmas taču tā dara, iekārtojamies īstenos princešu krēslos un laiks palutināt savas pēdiņas ar putiņu vannu. Sēžot blakus krēslā redzu, cik piecgadniece laimīga. 

Kad kājiņas nedaudz atpūtinātas vanniņā, meistarīte dod pasmaržot trīs dažādus skrubīšus, pastāstot par katru no tiem un stāstot mazajai jaunkundzei, kāpēc katra no procedūrām tiek veikta. Ļoti, ļoti patīk komunikācija ar meistarīti un viņas attieksme. Ne par daudz, ne par maz. Tieši tā, kā vajag. Gan pastāstot par procedūrām, gan arī ļaujot mums ar meitu izbaudīt laiku divatā vien.

Paralēli pēdiņu skrubēšanai un masāžai ar fantastiski smaržīgu krēmu, mēs saņemam arī karaliskus dzērienus. Esam abas izvēlējušās kakao, kas tiek pasniegts karalieņu cienīgi. Te, AUCH, padomāts par katru niansi.

Kad pēdiņas palutinātas, tālāk kārta rociņām, tāpēc ar meitu izbaudām parafīna vanniņas, savukārt sejas āda tiek iepriecināta ar masku.

Vienubrīd redzu, ka mazā princesīte man slepeni rāda īkšķīti uz augšu. Sajūsmā.

Kad stundu ilgusī procedūra ir galā, jūtamies kā mākoņos. Palutinātas un kopīgi izbaudījušas fantastisku laiku.

Par piedzīvoto Lauma ar sajūsmu stāstīja ne tikai tās dienas vakarā, bet vēl arī nākamajā un aiznākamajā dienā. Piekritīsiet, ka labākā dāvana ir lieliskas atmiņas par kopīgi pavadīto laiku? Ja tā, tad iesaku arī jums izbaudīt laiku kopā ar savu mazo princesīti.

 

Procedūras izmaksas: 60 EUR

Procedūras ilgums: 1h

Vairāk par procedūru meklē AUCH mājas lapā

AUCH meklē: Cēsu ielā 20 k-1, Rīgā