Tri Bio produktu tests

Tri Bio produktu tests

04. Sep 2016, 23:57 dachons dachons

Sveiki!

Vispirms vēlos teikt paldies par doto iespēju testēt Tri Bio produktus.Domāju,ka daļa no jums noteikti ir dzirdējušas par ekoloģiskajiem tīrīšanas līdzekļiem.Ir vairākas firmas,kuras tos ražo,bet šoreiz vēlos jums pastāstīt par savām sajūtām un secinājumiem,kuri radās lietojot Tri Bio produkciju.

Un tā,kādā jaukā,saulainā dienā saņēmu ziņu,ka man ir šī lieliskā iespēja notestēt produktus,uz kuriem jau labu laiku veikalā "metu aci".Bet kaut kā vēl līdz tam brīdim nebiju iegādājusies tieši šos tīrīšanas līdzekļus.

Ierodoties mājīgajās Māmiņu kluba telpās(starp citu,paldies meitenei,kura man palīdzēja gan tikt augšā pēc testējamajiem produktiem,gan arī tikt lejā,jo biju ar bēbi un diezgan pasmagiem ratiem-jums ir lieliska darbiniece!!!),saņēmu salātzaļu maisiņu.Biju pārsteigta,ka tas bija pilns ar dažādiem tīrīšanas līdzekļiem.Nebiju gaidījusi,ka to būs tik daudz.

Jāatzīst,nedaudz noslinkoju ar atsauksmes iesūtīšanu,jo vēl joprojām mācos samenedžēt laiku,lai pietiek visiem un arī mājas darbi būtu padarīti.Par cik šogad esmu kļuvusi par divu bērnu māmiņu,vēl joprojām brīnos un nedaudz apskaužu tās mammas,kurām ir trīs un pat vairāk bērniņi un viņas tiek ar visu galā.Man diena ir par īsu,lai es paspētu visu.Gribas paspēt,bet reāli tam nav spēka un laika.

Bet.nu tad beidzot manas atsauksmes,iersosinājumi. :)

20160904223130-28223.jpg

Manā pārziņā,tāpat kā pārējām meičām,tika-

~dabīgs ekolīdzeklis stiklu mazgāšanai

~biolīdzeklis universālai tīŗīšanai

~biolīdzeklis lamināta grīdu mazgāšanai

~biolīdzeklis grīdu mazgāšanai

~dabīgais ekolīdzeklis WC tīrīšanai

~dabīgais ekolīdzeklis WC tīrīšanai(rust remover-noņem rūsu).

20160904224256-57966.jpg

Patika,ka klāt bija pievienots apraksts par katru no konkrētajiem tīrīšanas līdzekļiem,kā arī minēts sastāvs un kā tos pareizāk lietot,lai sasniegtu augstu tīrīšanas efektivitāti un aizsardzību pret dažādiem ne tik jaukiem mikroorganismiem.

Kā pirmo izmēģināju universālo tīrīšanas līdzekli.Par cik plīts virsma ir stikla,tad to tīru praktiski pirms katras ēdienreizes pagatavošanas.

20160904224919-42583.jpg

Klasiskais PIRMS :)

20160904225115-66233.jpg

Tīŗīšana procesā

20160904225229-37251.jpg

Un klasiskais PĒC :)

Jāsaka,ka viens no maniem favorītiem un visbiežāk izmantotais testējamais produkts.Jo ēst gatavošana tomēr notiek biežāk kā,piemēram,grīdas mazgāšana.Smarža nav pārāk uzbāzīga un spēcīga,kas man ir diezgan svarīgi,jo mazā ēd gan papildēdienu,gan mammas pupu.Arī man pašai nepatīk,ja tīrīšanas līdzekļi ir ar spēcīgu smaržu,kuru pēc tam nevar dabūt tik viegli nost no rokām.Līdzeklis ir domāts ne tikai plīts tīrīšanai,bet arī jebkur mājās-gan plauktiem,gan durvīm,gan lampām u.t.t.Jāatzīst,ka neesmu to izmēģinājusi citur mājas uzkopšanā,jo tas savu vietu ir atradis virtuvē blakus plīts virsmai.

Nākošo izmēģināju stiklu tīrīšanas līdzekli,Viens mīnusiņš tā kontā-uzsmidzinot uz tīrāmās virsmas,šajā gadījumā,uz spoguļa,līdzeklis izšļakstījās man uz visām pusēm.Respektīvi,visas blakus virsmas arī bij nošpricētas ar šo stiklu tīrīšanas līdzekli.Par šo lietu es ieteiktu ražotājam padomāt.kā uzlabot tā izsmidzināšanu uz virsmu.Varbūt man trāpījās kāds ražošanas brāķis.Ļoti gribas uz to cerēt,jo līdzeklis man patika,neskatoties uz šo starpgadījumu.

Kā nākošie manā testa kontā-brālīši universālis un lamināta grīdas uzkopšanas līdzekļi,Jāsaka,atšķirību starp abiem īsti nejutu,Smarža neuzbāzīga,spainim pietiek ar vienu mazo vāciņu.Kā galvenais nosacījums to lietošanā-ne pārāk karsts ūdens,lai nenogalinātu labos mikroorganismus.Jāatzīst,sākumā ar šo niansi neiepazinos,neizlasīju lietošanas pamācību.Tāpēc sākumā,kad pirmoreiz ar šo līdzekli izmazgāju grīdu,tā neizskatījās kā izmazgāta.

20160904231547-76493.jpg

20160904231642-54070.jpg

Nākamais sarakstā WC tīrīšanas līdzeklis.

Arī par šo varu teikt tikai to labāko.Kā jau iepriekš minētie līdzekļi,arī šis ar neuzbāzīgu smaržu,praktiski bez tās.Atvēršana diezgan sarežģīta pat pieaugušajam,kas man patīk,jo mājās ir mazā rāpotāja,pasaules izzinātāja.Nav jau tā,ka visi tīrīšanas līdzekļi stāv bērniem viegli pieejamā vietā,bet papildus drošība atvēršanai ir viens liels plus.Ielēju podā un aizmirsu par to.Ne jau tāpēc,ka nav mīļākais darbs berzt podus,bet bērni māk aizpildīt tavu laiku tā,ka aizmirstas vai arī nav vienkārši laiks to izdarīt.Vēlāk aizejot uz WC,skatos,ka līdzeklis arī bez poda beršanas,ir lieliski ticis galā ar savu misiju.Lieliski,varu vairāk laika pavadīt kopā ar ģimeni!

Kā pēdējais,bet ne sliktāks kā pārējie,ir WC tīrīšanas līdzeklis ar rūsas noņemšanas opciju.Jāatzīst,podā to neielēju,bet izmantoju vannas istabas izlietnes un krāna notīrīšanai.Tāpat kā iepriekšējais WC tīrīšanas līdzeklis,arī šis ir ar papildus drošību atvēršanai,kas man nav mazsvarīgi.Līdzekli uzlēju uz rūsas paliekām apkārt izlietnes krānam,kā arī pašā izlietnē.Atstāju un atkal aizmirsu.Pēc ilgāka laika sprīža atcerējos un domāju-nu tik berzīšu atkal to izlietni.Bet,nekā.Līdzeklis darbiņu izdarījis jau manā vietā,man atlika tik noskalot to nost.Super,manā kontā tīra vannasistaba un lieliski pavadīts laiks ar ģimeni! :)

20160904233634-23743.jpg

Pirms un

20160904233750-51983.jpg

20160904233856-64734.jpg

Pēc.

Vakarā vīrs vannas istabā mazgā rokas un pēkšņi man prasa-kas noticis ar izlietni,ko tu izdarīji.Es viņam pretī-kaut kas ne tā?Uz ko viņš man-tik tīru es to neesmu redzējis!Nav jau tā,ka tu to netīri,bet šoreiz tā ir īpaši tīra!!!

Re kā :)

Rezumē-

Tri Bio tŗīšanas līdzekļi ir ar neuzbāzīgu,tikpat kā nesajūtamu smaržu,kas man ir ļoti svarīgi.Savu misiju -tīrīt un aizsargāt tie veic lieliski.Man nav jāpieliek lielas pūles un jāiztērē jau tā dārgais laiks,kurš lido uz priekšu nenormālīgos ātrumos.Tas ir videi draudzīgs.

Kā mīnuss-uz doto brīdi man tikai viens,iesaku padomāt par stikla tīrīšanas līdzekļa vienkāršu izsmidzināšanu.

Vēlreiz paldies par doto iespēju izmēģināt un tupināšu lietot tos savā mājas uzkopšanas solī tāpat kā jau iemīļotos līdzekļus-Tri Bio trauku mazgāšanas tabletes un sāli trauku mazgājamai mašīnai. :)

Dace.