TRI-BIO produkti notestēti, secinājumi izdarīti!

TRI-BIO produkti notestēti, secinājumi izdarīti!

31. Aug 2016, 11:11 lindamaple lindamaple
Sveikas!
Arī es biju to laimīgo starpā, kuriem bija iespēja testēt TRI-BIO produktus.
Pareizāks, zaļāks dzīvesveids pie mums atnāk dažādi- kādam ar bērnu ienākšanu ģimenē, kādam tas mācīts jau no bērnības, citam ar laiku atnāk atklāsme, ka gana daudz apkārtnē nevajadzīgu "slikto" vielu klātbūtne. Te iet runa gan par pārtiku, kosmētiku un sadzīves ķīmiju. Kādu brīdi ir pieņemami, ka tikko mazgāta istaba smaržo pēc lavandas, izžuvusī veļa pēc maijpuķītēm un ķermenis pēc "tutti- frutti". Taču līdz tam ir jānonāk.
Manis testētie produkti:

TRI-BIO biolīdzeklis universālai tīrīšanai Trīs vienā
TRI-BIO dabīgs ekolīdzeklis stiklu mazgāšanai
TRI-BIO dabīgais ekolīdzeklis WC tīrīšanai+ rūsas noņemšanai
TRI-BIO biolīdzeklis grīdu mazgāšanai- universālais un laminātam 

Pirmie trīs produkti ierindojas manā TOPĀ.
TRI-BIO biolīdzeklis universālai tīrīšanai Trīs vienā- mans favorīts!
Ar līdzīgu TRI-BIO produktu biju iepazinusies pirms vairākiem gadiem un nosaukums tam bija Biolīdzeklis tauku un eļļu notīrīšanai. Mana pirmā un visnotaļ pozitīvā pieredze. Universālo līdzekli izmantoju plīts virsmas tīrīšanai. Virsma netika intensīvi kopta kādu nedēļu.
20160831110815-94871.jpg
Te gan nevajag iedomāties, ka viss, kas bija noticis- piedegums, traipi, gruži tur palika. Nē, vienkārši mazgāju tikai ar ūdeni. Pēc līdzekļa izsmidzināšanas un 7 gaidīšanas minūtēm ķēros pie tīrīšanas. Līdzeklis atmazgāja gan piedeguma pēdas, kuras var ļoti labi redzēt uz iezīmētajām, baltajām riņķu līnijām, gan taukainus plankumus, kuri bija uz plīts virsmas. Gadās, kad piedeguma noņemšanai talkā ņemu skrāpi, taču šoreiz tas nebija nepieciešams.
20160831110933-80960.jpg
Ar universālo līdzekli un virtuves izlietni līdzeklis tika galā godam. Viss tīrs un spožs. Arī vannas istabas izlietne, kurā ir gan zobupastas atstātās pēdas, gan tādi nosēdumi, kuri paliek vīram mazgājot garāžā ar eļļām un sazinkādiem netīrumiem sasmērētās rokas kombinācijā ar speciālu mazgājamo līdzekli- izlitetne ir nespodra, kā ar kaļķi pārklājušies- vienvārdsakot- matēta un netīra! Universālais līdzeklis tika ar to galā, par ko man prieks un automātiski garantēta pirmā vieta testējamo līdzekļu TOPĀ.
Taču mēģināju izaicināt līdzekli vēl un atradu pusgadu pavirši lietotu virtuves izlietni ar kaļķa nosēdumiem un dažādiem netīrumiem. Līdzeklis tos attīrīja, taču nogulsnes ap krānu bija biezas un notīrīts bija daļēji. Ņēmu palīgā līdzekli WC tīrīšanai un rezultāti uzlabojās!
Pirms:
20160831110354-14740.jpg
Starpposmā:
20160831110431-17773.jpg
Pēc tīrīšanas:
20160831110509-90387.jpg
Gar krāna 1 malu palikusi vien neliela nogulsne, bet priekš tik ilgu laiku nekoptas izlietnes rezultāts ļoti labs!
Universālajam līdzeklim bija spēcīgākā smarža, bet salīdzinoši ar citiem līdzekļiem, kurus lieto mani paziņas- pilnīgi neitrāla.

TRI-BIO dabīgs ekolīdzeklis stiklu mazgāšanai
Šis līdzeklis iekļuva mana TOPa otrajā vietā. Pēc smaržas neitrāls. Lietojot citus līdzekļus tomēr paverās alkohola smaka, kas ir ilgstoša un nepatīkama. Pozitīvi, ka smidzinātāju var nobloķēt, lai mazi bērni netiek pie smidzināšanas, ja nu līdzeklis atstāts tam nepiemērotā vietā. Labi tika galā gan ar bērnu pirkstu nospiedumiem, gan mušiņu atstātajām pēdām, gan putekļiem no ārpuses. Gar māju ved grants ceļš, putekļains. Ja parasti mazgājot logus tos sākotnēji nomazgāju ar ūdeni un tikai tad ar līdzekli un 2 lupatām- vienu līdzeklim un otru speciālo spīdumam, tad šoreiz darījusavādāk. Uzreiz izsmidzināju līdzekli uz stikla, nomazgāju ar vienu lupatiņu un tad ar sausu parastu lupatu. Viss kārtībā! Kamēr mazgāju logu, redzēju tādu kā migliņu uz stikla, taču sausā lupata to notīrīja un stikls bija patīkami tīrs! Vienīgais mīnuss- gribētos, lai izsmidzinātājs veidotu smalkāku šalti, citādi man sanāca palieli putu mākoņi. Respektīvi, gribētos, lai smdzina lielākā amplitūdā.

TRI-BIO dabīgais ekolīdzeklis WC tīrīšanai+ rūsas noņemšanai
Šim līdzeklim trešā vieta. Kas man ļoti patika- smaržas nekādas taču netīrumi tika notīrīti. Noteikti iesaku to iegādāties tiem, kuriem WC nav loga un iespējas izvēdināt telpu. Šis man ir ļoti svarīgs kritērijs, jo lietojot citu līdzekli ar visu atvērto logu spēcīgā smarža ir nepanesama! Iztīrot podu pamanīju, ka 2 vietās sācis tecēt ūdens un izveidojis kaļķa nogulsnes. TRI-BIO līdzeklis samazināja to apjomu, taču pilnībā nenotīrīja. Ņēmu talkā LOC līdzekli. Smarža tam krietn spēcīgāka, ņemot vērā, ka tas arī skaitās viens no labajiem līdzekļiem. LOC nogulsnes atstāja tādā pašā apjomā. Aizskrēju uz viesu WC pēc HARPIC. Kamēr līdzeklis tikai ieliets, ir OK>, bet tikko sāku mazgāt- Ak dieniņ! Tā smaka ir neizturama! Zinu, ka vi\na būs tur ilgi ar visu atvērto logu! Taču arī HARPIC nenotīrīja kaļķi. Pēc visa šī eksperimenta man pat kļuva žēl mikrobu kolonijas :)
Vēl viena pozitīvā TRI-BIO WC līdzekļa īpašība- grūtā atvēršana. Ņemot vērā, ka biju mazliet apdedzinājusi pirkstus- nevarēju līdzekli atvērt. Tas, protams, ir tikai normāli un standarts, ka bērni paši to nevarēs atvērt.

TRI-BIO biolīdzeklis grīdu mazgāšanai- universālais un laminātam
Grīdu pārsvarā mazgāju ar ūdeni vai arī klāt pievienoju kādu dabīgo eļļu smaržai vai aptiekā nopērkamu terpentīnu.
Savu testu sāku ar universālo grīdu mazgāšanas līdzekli. Mazgājot lakotu koka grīdu man palika sajūta, ka grīda ir matēta un vairs neslīd. Tas, protams, labi, ja bērni skraida pa māju ar vilnas zeķēm un grīda tiek ieslidināta. Nolēmu pamēģināt vannasistabā, taču arī tur grīda palika pārklāta ar miglas efektu. Sākumā padomāju, ka pie vainas siltās flīzes, taču saliekot visu kopā- līdzeklis atstāj tādu kārtu. Pozitīvais- abiem grīdas kopšana līdzekļiem bija neitrāla, maigam šampūnam līdzīga smarža.
Ar līdzekli lamināta grīdām veicās labāk- tas uz koka grīdas neatstāja miglas kārtiņu. Labi notīrīja mēbeles uz kurām bija pleķi.
20160831111128-13047.jpg
Mūsu mājās nav dzīvnieku- ne kaķu, ne suņu, kuri staigātu pa māju un ienēsātu netīrumus, oliņas utt., tādēļ šie grīdas mazgāšanas līdzekļi noteikti nebūs mans apzinātais nākotnes produkts. Tas, kur redzu pielietojumu šim produktam savā mājā- WC un pirts telpa, kur ir visvairāk netīrumu un mikrobu uzkrāšanās iespējas. Izlietu un ar putekļiem pārklātu sulas traipu var atmazgāt ar ūdeni. Vien jāpieliek roku spēks un nedaudz laika.

Jau kādu laiku lietoju TRI-BIO dabīgas ekotabletes trauku mazgāšanas mašīnām. Ar savu izvēli esmu apmierināta, kas ir no tiem iemesliem, kādēļ pērku tās atkārtoti!
Novēlu visiem paskatīties uz lietotajiem produktiem ar zaļāku skatu!