Testējot labāko pumpi ever!

Testējot labāko pumpi ever!

17. Aug, 12:36 zancis17 zancis17

Es esmu PAR krūts barošanu, par visu dabisko, kas notiek ar mazulīti, tomēr jau pirmajās dzīves dienās sapratu, ka nāksies meklēt kādu palīdzību- mazā pieņemas svarā maz, man stress, bet krūtis ziņo, ka jābaro! Bet par visu pēc kārtas.

Mazā nāca pasaulē veselīga,tomēr šaubas par to,vai ar manu pieniņu ir gana,nomāca jau no pirmajām dienām un tad man ieteica atslaukt un tad dot, lai saprastu, cik īsti mazā izēd. Šādā veidā iemetos virpulī,jo saprotiet paši,cik viegli ir atslaukt ar mehānisko pumpi, darbojoties teju visu dienu...Vienīgais prieks šajā situācijā- mazā pieņemas svarā! Plusā vēl visam saprotu, ka arī piena banka jāveido,bet nekas nesanāk, jo rokas pat sāka sāpēt un ārā īsti nekas nenāca..

Un tad nāca šis piedāvājums testēt Philips Avent elektrisko pumpi! Ak Dievs,cik tas ir lielisks! Man trūkst jebkādu iespējamo vārdu,lai aprakstītu lieliskās krūts pumpja īpašības! 

Komplektā iekļauts:

• Krūts piena sūkņa korpuss: 1 gab.
• Pamatierīce, iesk. caurulīti: 1 gab.
• Standarta izmēra spilventiņš: 1 gab.
• Natural pudelīte, 125 ml: 1 gab.
• Īpaši mīksts jaundzimušo knupītis: 1 gab.
• Ceļojumu pārsegs: 1 gab.
• Blīvējošs disks piena glabāšanai: 1 gab.
• Krūštura ieliktņu paraugu iepakojumi: 2 (2 ieliktņi 
lietošanai dienā un 2 ieliktņi lietošanai naktī) gab.
• Rezerves membrāna: 1 gab


20170817124936-29858.jpg

Ar Avent elektrisko pumpīti ātri, viegli un svarīgi- lielā daudzumā var atslaukt pieniņu, jo īpaši svarīgi, ja tas vajadzīgs tūlīt un tagad un ja piena banka nav izveidota!

20170817124928-40269.jpg

Lai gan tas ir elektriskais, krūts piena sūknītis ir ļoti, ļoti kluss, tāpēc atslaukt pienu varu arī  esot blakus guļošam bērniņam.

Ja ar manuālo krūts pumpi nodarbinātas bija abas rokas- viena roka turēja pudelīti un sūknīti, ar otru pieriktēju krūti,tad tagad viena roka ir brīva un varu iedzert kaut kafiju!

Pateicoties šim piena pumpim, es arī atguvu ticību sev, ka krūtīs piens ir un nav nepieciešamības katrai reizei pienu atslaukt, bet šo atslaukto pienu tagad lieku piena bankā, lai ar vīriņu varam iziet jau tuvākajā laikā uz randiņu!

20170817124949-65174.jpg

Mani secinājumi, salīdzinot manuālo pumpīti ar elektrisko:

- elektriskais mūsdienu dzīves ritmā ir daudz noderīgāks un progresīvāks;

- tā kā plānojam vēl bērnus, šis būtu lielisks ieguldījums arī citās ģimenēs, kur plānot vairākus bērnus;

- lai gan piena atsūknēšana bija nesāpīga ar abiem pumpjiem, elektriskais dara visu procesu ātrāk, tāpēc ātrāk var padarīt darbiņu un pievērsties bērniņam;

- es turpināšu zīdīt mazulīti vēl vismaz gadu un domāju, ka ar šādu palīgu kā ir elektriskais piena pumpis, arī atstājot mazo pieskatīšanai citiem, mākslīgo piena maisījumu nenāksies lietot,bet gan manis uzkrāto piena banku!

20170817125002-52685.jpg

Komplektā līdzi nāca arī krūšturu ieliktnīši,ko arī izmantoju un iegādājos vēl papildus!

Slavas dziesmas Māmiņu Klubam par doto iespēju un Philips AVENT par lielisko izgudrojumu- elektrisko krūts pumpi!

Zane