Superbēbīša dienasgrāmata: stāties bailēm pretim un pārbaudīt savu veselību!

Superbēbīša dienasgrāmata: stāties bailēm pretim un pārbaudīt savu veselību!

28. Sep 2016, 00:55 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Jāsaka kā ir- es neesmu no priekšzīmigākajām ārstu apmeklētājām.Iekšējas  bailes vai neziņa, kas būs un kā būs liek turpināt dzīvot ikdienišķā ritmā un kamēr nekas nesāp profilaktiski pie ārsta neiet.Vīrs jau sen ieteica- aizej, pārbaudi dzimumzīmes, Tev šitā liela, jānoņem. Es tikai pakratu galvu un tas kaut kā aizmirstas.

Ja jau tik ilgi gaidīju, tad kāpēc tieši tagad bija jādodas pārbaudīt dzimumzīmes, lai tās noņemtu? Citu sieviešu stāsti, piemēram, tepat Māmiņu Klubā Vikrem mammas stāsts par melanomu.. Biedējoši un reizē arī satraucoši, apskatot savas dzimumzīmītes, kuras  gadu laikā ir savairojušās visur, lai gan neesmu ne kaislīga sauļotāja un arī solārijā necepinos.

Jau rakstīju, ka, vēloties iegūt ķermeņa tonusu, devos uz EraEstethic klīniku uz VelaShape II procedūrām un iepriekšējā reizē pamanīju,ka viņi piedāvā arī noņemt dzimumzīmes un tās pārbaudīt. Man negribas ilgu atlabšanas laiku, griešanu, pārsiešanu, tāpēc nodomāju,ka to izdarīt ar lāzeri ir vienkārši ideāli!

20160927094136-28433.jpg

Atstājot Edvardu manas mammas gādīgajās rokās, devos uz klīniku, ieplānojot 2 stundas, jo nestādījos priekšā, cik ilgi un kā tas notiks. Kad dermatoloģe  Anna teica,ka pēc 5 minūtēm viss būs cauri, es nodomāju: "Tu joko:)?" Un tā vienu pēc otras likvidējām 7 dzimumzīmes/ papilomas (es gan īsti atšķirību nezinu)) Uz muguras tika izmantota vietējā anestēzija, bet pārējās vietās iztiku bez. Sākumā šķita, ka sāpes būs trakas, bet tās bija tīri paciešamas- gluži kā ar adatiņu kāds bakstītu. Tad jau nepatīkamāk bija asinsvadu piesaldēšana beigās, lai viss labi sadzīst. Bet kā abas ar speciālisti nosmējāmies- ja esmu piedzemdējusi 3 bērnus, tad šis būs nieks :) 

20160927093754-79246.jpg

Par paveikto procedūru uz mana ķermeņa vēstīja tikai nelieli plāksterīši, kuri vakarā tika noņemti, brūces notīrītas ar spirta salvetēm un jau tagad vietās veidojas krevelītes, kas pavisam drīz nokritīs.

20160927093829-24714.jpg

Divi mazi sarkanumiņi, kur veidojas krevelītes.

Ieteikums no speciālistes- tā kā arā joprojām ir rudenīga saule, kakla zonā šo periodu jāpasmērā sauļošanās krēms, lai neveidojas pigmentācijas plankumi, tāpēc arī uz sejas dzimumzīmes iesaka noņemt gada aukstajos mēnešos, kad nav tiks spēcīga saule.

20160927094007-73833.jpg

Un pats,pats galvenais - tās bija labdabīgas dzimumzīmes, ko jau noskaidroju pirms procedūras, dzimumzīmes izmeklējot! Tas mani nomierināja un sapratu, ka jāvēršas savām bažām pretī un par veselību ir jārūpējas!

Mans nākamais izaicinājums- drīzumā  beigt krūts barošanu,lai pēc pāris mēnešiem abām kājām veiktu vēnu operāciju!

Rūpēsimies ne tikai par savas ģimenes, bet arī par savu veselību!

Superbēbīša māmiņa

20160928110313-50035.jpg

Man bija tieši tāpat par muguras dzimumzīmi- rīvējās gar krūštura lencīti...pat bija paaugusies gadu gaitā. Bet tfu,tfu,tfu, viss labdabīgi!

mamma27 mamma27 28. Sep 2016, 14:51

Ai ,šis bija man plānā pagājušogad, bet tā kā biju stāvoklī nācās atlikt. Tagad mēģinu samenedžēt finanses un arī ieplānot pārbaudi,jo man dzimumzīme ir ļoti liela-uz muguras un pieskaroties sāp. Tāpēc gribu jau sen no viņas atbrīvoties, bet nedaudz bail! tomēr zinu,ka jāsaņemas.

ViKrEm mamma ViKrEm mamma 28. Sep 2016, 12:54

Man prieks par Tevi, prieks, ka viss ir labi un prieks, ka beidzot aizgāji un parbaudījies 😀