Superbēbīša dienasgrāmata: jāsāk domāt par sevi un savu veselību! Gatavojos kāju vēnu operācijai!

Superbēbīša dienasgrāmata: jāsāk domāt par sevi un savu veselību! Gatavojos kāju vēnu operācijai!

10. Feb 2017, 08:05 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Veselības sakārtošana nekad nav bijusi vienkārša lieta, sevišķi, ja problēma nav risināta uzreiz. Manā gadījumā kāju vēnu veselības saasiinājumiem ir 10 gadu pieredze kopš gaidīju pirmo bērniņu. Ja ir grūtnieces, kuras saka, ka katra grūtniecība paņem pa zobam, tad manā gadījumā tā ir kāju vēnu saslimšana. Protams, teiksiet, ka vajadzēja parūpēties sen par sevi. Es tā arī darīju- bija gan kompresijas zeķes, aiz muguras arī viena operācija, bet ar trešo bērniņu viss atkal atgriezās ierastajās sliedēs. Tagad, kad esmu beigusi barot, esmu atpakaļ uz strīpas ar ārkārtīgi lielu vēlmi un nepieciešamību veselību sakārtot- galu galā, tuvojas vasara un nebūt negribas kājas slēpt zem gariem svārkiem vai legingiem.

Man pirmdien būs operācija!

Tieši tik vienkārši un ātri! Jā, esmu no cilvēkiem, kurš iedegas par kaut ko un vajag uzreiz. Stiepu, stiepu laiku veselības sakārtošanai,bet pēkšņi viss jāuzlabo! Tieši tā! Jo dienas jo vairāk apzinos, ka esmu saviem tuvajiem cilvēkiem vajadzīga vesela!

Jau grūtniecības laikā biju uz vizīiti pie Dr.Mauriņa, kurš ieteica uzreiz pēc krūts barošanas beigām doties uz atkārtotu vizīti,ko arī paveicu un nolikām datumu nākamajā nedēļā! Un, protams, gribēju,lai tieši Dr.Mauriņš veic kāju operāciju! Gluži kā labākā dāvana sev dzimšanas dienā! 

20170209125019-68626.jpg

Iepriekšējā operācijā kājā tika izmantota tradicionālā ķirurģija un, atceroties ilgo un sarežģīto atveseļošanās procesu, sapratu, ka jāseko līdzi laikam un citus variantus kā lāzeroperāciju nemaz neapsvēru.

"Vēnu lāzeroperācija ir viena no pasaulē modernākajām un drošākajām metodēm varikozu vēnu ārstēšanā, kas Dr.Mauriņa Vēnu klīnikā ir pieejama ar jaunākās paaudzes lāzeraparātu – Biolitec ELVeS Painless 1470 nm. Mūsu izmantotais lāzeraparāts, salīdzinājumā ar iepriekšējās paaudzes lāzeraparātiem, samazina traumatisma risku līdz minimumam." Šāda raksta viņu mājas lapā.

Protams, pie priekšrocībām nevar nepieminēt:

- operācijas norisi bez sāpēm;

- netiek traumēti apkārtējie audi;

- uzreiz var doties mājās (ar parasto operāciju mani mājās laida tikai nākamajā dienā)

- operācija neatstāj rētas (manas kājas rotā rētas no iepriekšējās parastās operācijas)

ātra atveseļošanās (kā uzsver ārsti, var atgriezties ikdienā jau tajā pat dienā, un staigāšana ir pat nepieciešama, kas man vispār problēmas nesagādās)

20170209125110-62875.jpg

Uzmanību, gatavību....

Pirms lekt  uz operācijas galda, noteikti ir nepieciešama sagatavošanās. Tā kā mans gadījums nav pats vienkāršākais, ir jāveic arī asinanalīzes, kuras derīgas 1 mēnesi. Lūk, analīžu rezultāti saņemti, viss ir nokārtots un varu gaidīt operācijas dienu!

Iepriekšējā dienā iesaka vēl izdzert 2 litrus ūdens, bet arī tas man problēmas nesagādās! Esmu izlasījusi informāciju, noskatījusies video, bet tāpat iekšā ir tas patīkamais satraukums, jo vienmēr šķiet- tas ir pārāk skaisti, lai būtu ticami. Vai tiešām neglītie bumbuļi uz manām kājām pazudīs?! Cerams, ka tā!

Nu, ko- gaidiet mani atpakaļ ar skaistām kājām!

Edvarda māmiņa

20170209124221-20294.jpg


20170128103305-26493.jpg

margaritao26 margaritao26 11. Feb 2017, 09:38

Ar lāzeru es neiesaku vēlāk var atkal vēnas parādīties. Labāk uzreiz izoperēt. Ar lāzeru maksāja kaut kur pāri 400.00 euro

10. Feb 2017, 12:30

Lai tev ātra atlabšana un laba veseliba! 😀

Es nezināju,ka garantiju dod, būs jāpajautā 😃

mamma88 mamma88 10. Feb 2017, 09:58 baibms

Arī biju uz konsultāciju. Jāpērk vien būs jaunas. Pietam kompresijas zeķēm termiņš ir 6mēn. valkāšana. Cena no 50 eur. Barošanas laikā nevar veikt operāciju hormonu dēļ.

mamma88 mamma88 10. Feb 2017, 09:54

Man ar šis vēl priekšā.

Konkrētu cenu neņemšos likt,jo man ir tiešām sarežģīts gadījums ar sānu zaru likvidēšanu,kas ir iemesls, kāpēc abas kājas nevar operēt uzreiz, bet būs jādara divos piegājienos..

Ilvija82 Ilvija82 10. Feb 2017, 09:16

Un cik tas viss maksās, ja nav noslēpums?

Vispirms labajai kājai un pēc tam arī kreisajai, jo abām ir problēmas ☹ Tieši šī iemesla dēļ iepriekš veicu tikai vienai kājai un tagad, kad bērnus vairs neplānojam, laiks savest veselību kārtībā.

Man viss tas pats priekšā, ļoti gaidu informāciju par operācijas procesu un atkopšanos?-

par šo man arī pašai vēl pāris jautājumu, par to uzrakstīšu atsevišķu blogu,kā sokas ar atveseļošanos.

Kā tiek veikta anestēzija un kādēļ bija jāgaida barošanas pārtraukšana, bet nevis paralēli var veikt?-

Lai gan anestēzija ir konkrētai vietai, tāpat ieteica gaidīt krūts barošanas pārtraukšanu, kad visi hormonālie procesi ir nostabilizējušies. Vismaz es tā saprotu.

Vai der tās pašas kompresijas zeķes, kuras nēsātas līdz šim? Vai pēc operācijas jāpērk jaunas?- man jāpērk jaunas, jo atšķiras izmērs par veselu izmēru, salīdzinot ar grūtniecības laiku.