Superbēbīša dienasgrāmata: arvien vairāk un vairāk meklējot SEVI un jaunu hobiju!

Superbēbīša dienasgrāmata: arvien vairāk un vairāk meklējot SEVI un jaunu hobiju!

24. Sep 2016, 00:00 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Laiks sev- tas noteikti nav jēdziens, ko var attiecināt uz jaunajām māmiņām. Vismaz lielākajā daļā gadījumu. Arī man ne un ir tik grūti pārlauzt šo rutīnas riteni. No vienas puses saproti- es taču esmu nogurusi! Gribas izgulēties kā minimums un pasākt arī kaut ko sev! No otras puses- ir taču tik ērti nekur neiet un neko nedarīt, sevišķi rudens vakaros, kad ārā tumšs un auksts,bet istabā tik silti un labi. 

PIESAKIES MĀMIŅU KLUBA ŠŪŠANAS KURSIEM ŠEIT->>>

Sieviešu vieglo tērpu šūšana: no 27. septembra

Man nav hobija, kas nāktu līdzi gadu gadiem. Periodiski vairāk pieslēdzos tam, ko sirds prasa un aicina- gan grāmatas lasu, gan vingroju, gan ar jogu nodarbojos, gan ēst gatavoju, gan jaunus kursus apmeklēju. Pabeidzot augstskolu, sapratu, ka turpināt mācīties gribas, tikai tā ikdiena pārāk ierauj sevī un samenedžēt būtu grūti... Šādus attaisnojumus sev teicu pāris gadus atpakaļ, bet par laimi, neiekrītot pārāk dziļi rutīnā, jo pilnveidoju sevi citos kursos, piemēram, Photoshop, fotogrāfēšana, reiki meistarklases, hennas meistarklases. Skolas gados gāju šūšanas pulciņā, bet tur jau nebija to stabilo pamatu. Šujam? Šujam! Bet tie pamati tā pietrūkst, jo liekas, ka mana šūšanas māja ļogās bez tiem. Tad nu šajā rudenī apņēmības pilna un samenedžējot ikdienu sapratu- otrdienas vakari būs mani! Neskatoties uz rudens vēlajamiem vakariem! Neskatoties uz to, ka nogurums gāzīs no kājām! Tā ir mana apņemšanās līdz pat pavasarim!

Otrdienas vakarā priecājos kā maza meitene, jo no mājām izgāju ne tikai izvēdināt galvu, bet darīt kaut ko sev, lai būtu prieks pašai un iemācītos to radīt arī citiem :)

20160921130721-38692.jpg

Pasniedzēja Renāte ir vienkārši fantastiska sieviete un šīs 2,5h paskrien ātri un nemaz negribas skatīties pulkstenī- cikos tad nodarbība beigsies!

20160921130734-66597.jpg

Jau šķirstu žurnālus internetā, meklēju idejas, kādus svārkus kā pirmo uzdevumu šūšu! Ja ir pamati, tad ir lielāka vēlme turpināt iesākto un izzināt vēl un vēl! Pasniedzēja stāstīja lieliskus piemērus, ka arī citas māmiņas, kas nāca uz kursiem, atrada laiku šūšanai! Vajag tikai gribēt un prioritātēm laiks vienmēr atrodas. Ak, kā es vēlos, lai šis kļūtu par hobiju! Bērni aug, vēlmes kā saskaņoties kā ģimenei dažādos svētkos arī, tāpēc šī, manuprāt, ir īstā vieta!

Kāds ir jūsu hobijs, kuram cenšaties atrast laiku reizē ar bērniņa audzināšanu?

Superbēbīša māmiņa

PIESAKIES MĀMIŅU KLUBA ŠŪŠANAS KURSIEM ŠEIT->>>

Sieviešu vieglo tērpu šūšana: no 27. septembra

20160608103022-38626.jpg

Apsveicami! Lai mēs būtu foršas mammas, mums vajag arī laiku sev!!

Man ļoti patīk dejot. Ar šodienu atgriežos dejot. Liels atbalsts šim ir vīra mamma,kas uz to laiku paskatīsies bērnus 😀

Tā pat nav apņēmība, bet sevis izgrūšana no tik moderni sauktās komforta zonas un sevis pārbaudīšana! Ar acīm un sirdi tik daudz ko gribas, bet visbiežāk tā arī paliek neīstenots. Bet tā kā esmu jau bijusi "saslimusi" ar šo šūšanu, tad atkal gribu tajā atgriezties!

FejuFeja FejuFeja 22. Sep 2016, 15:20

Super! Apbrīnoju Tavu apņēmību!