Knifiņi jeb MUST HAVE katras mammas ikdienā: VIDEOieteikumi

14. Oct 2017, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Reizēm šķiet, ka dienas skrējiens paņem visu- laiku, naudu un spēku, tāpēc mēs, sievietes, mēdzam par sevi aizmirst. Bet arī sievietei nepieciešams laiks SEV un sevis palutināšanai. Šodien ar skaistuma mākslinieci Andu Zariņu iesim soli pa solim, kas nepieciešams katrai sievietei, lai izskatītos lieliski! 

Piemērots sejas krēms. Lai dienas grims labi izskatītos, svarīgi uz attīrītas ādas uzklāt atbilstošu sejas krēmu un ļaut tam iesūkties ādā vismaz 10 minūtes.

Ēnu bāze pirms acu ēnām. Pirms klājam acu ēnas, ir svarīgi pirms tam uz acu plakstiņiem uzklāt acu  ēnu bāzi, kas ļaus acu ēnām daudz labāk un ilgāk turēties, kas ir tik svarīgi mūsu steidzīgajā mammu ikdienā.

Ēnu triepienu skaits. Lai acu ēnas uzklātu vienādi, svarīgi ir skaitīt līdzi, cik otu triepieni tiek izdarīti vienai acij un pēc tam tik pat daudz atkārtot jau otrai acij. Tādā veidā izvairīsimies, ka viena acs būs gaišāks, bet otra – tumšāka.

Uzacu ēnošana.  Krāsojot uzacis, svarīgi pievērst uzmanību, lai uzacs nebūtu vienā tonī- uzacu sākuma daļai vajadzētu būt gaišākajai, pacēluma vietai- vistumšākajai, un pats uzacu noslēgums- viegli iekrāsots.

Īpaša otiņa uzacīm. Lai uzacis izskatītos pēc iespējas dabīgākas, varam tās izķemmēt ar special otiņu, bet ja tādas nav – droši varam izmantot iepriekš izmazgātu skropstu tušas otiņu. 

Acu līnija.  Melno līniju zīmējam acij tieši gar skropstiņām, bet ja sieviete ir blondīne, tad melnās krāsas vietā ikdienas meikapam ieteicams izmantot brūnos vai pelēkos toņus. 

Līnijas pludināšana. Lai iegūtu nedaudz dūmakainu un noslēpumainu skatienu, uzzīmēto līniju var am nedaudz izpludināt. Lai līnija nebūtu tik izteiksmīga, izpludinām to ar iepriekš izmantoto otiņu vai pirkstiem.

Tumšo loku maskēšana.  Mammu steidzīgā ikdiena un negulētās naktis nereti atspoguļojas arī mūsu sejā kā zili loki zem acīm, tapēc lai tos nomaskētu, izmantojam konsīleri. Konsīleri klāj gan zem acs, gan acs kaktiņā, izpludinām ar otiņu vai pirkstiem.

Spīdums veselīgam izskatam. Lai iegūtu svaigas un veselīgas ādas izskatu, uz vaiga kauliem varam uzklāt un izpludināt spīdumu.

Būsim skaistas ne tikai svētkos,bet arī ikdienā!

 


20170831110551-88486.jpg