Personīgā pieredze: Pirmo reizi uz uzacu krāsošanu ar hennu

Personīgā pieredze: Pirmo reizi uz uzacu krāsošanu ar hennu

13. Jun 2018, 04:47 Banija_lv Banija_lv

Esmu bailīga kā zaķis (ha, ne velti pēdējos gandrīz 10 gadus esmu trušu saimniece), tāpēc pret visu jauno izturos ar zināmu piesardzību un skepsi. Kur nu vēl pret dažādiem eksperimentiem, kas var ietekmēt vizuālo izskatu.

Jāteic, ka kopumā ar savu vizuālo esmu apmierināta – mati veselīgi, sejas āda arī, bet tik un tā vienmēr mieru nav devuši paziņu un draudzeņu pieredzes stāstiņi par mikropigmetāciju. Par to, cik skaistas uzacis, lūpu kontūra pēc tam būšot... vienmēr gan šajās reizēs konsultējos ar trešo pusi – savu kosmētiķi, kura mani 10 gadu laikā iepazinusi ļoti labi. Viņas teiktajam uzticos, jo zinu, ka tas būs objektīvs padoms, pat tad, ja negatīvs un pretējs manām domām. Lūk, ar viņu arī esmu runājusi par mikropigmentāciju un vienmēr saņēmusi atbildi, ka man tas, viņasprāt, īsti nav vajadzīgs. Ja ikdienā es nekrāsoju acu līniju, netonēju uzacis, tad... kāpēc gan pēkšņi veikt mikropigmentāciju?

Visvairāk gan no šādas porcedūras vienmēr esmu raustījusies divu iemeslu dēļ – no bērnības atmiņā palikušas krievu tautības tantiņas, kurām ir pilnībā izrausītas uzacis un to vietā ievilkta šaura, drebelīga līnija. Visbiežāk kādā nenosakāmi zilā tonī. Briesmīgi, briesmīgi, briesmīgi. Zinu, ka profesionāla mikropigmentācija nekad nesniegs šādu rezultātu, taču to skatu nespēju izdzēst no savas atmiņas. Otrais faktors – salīdzinoši augstā cena par pocedūru. Kamēr vēl neesmu iekļuvusi miljonāru sarakstos, lieki simtiņi makā nemētājas.

Tomēr interese bija, tāpēc sāku ar vienkāršāko solīti – hennas krāsošanu. Šo ieceri par labu atzina arī mana kosmētiķe, piekodinot, lai meistarītei vien piesakot, lai izmanto maksimāli manu uzacu dabīgajai krāsai pietuvinātu toni.

Atšķirībā no mikropigmentācijas, henna neatstāj tik ilglaicīgu efektu, tāpēc ir piemērota tādiem šaubīgajiem kā man, kuri baidās par gala rezultātu.

Noriskēju. Pieteicos uzacu krāsošanai ar hennu PMC Profesionālās mikropigmentācijas centrā. Uz procedūru devāmies kopā ar Laumiņu, jo tā bija dienas vidū, nebija citu iespēju, kur atstāt mazo, tāpēc arī šaubījos par gala rezultātu, jo mana meitiņa nav nekāda mierīgā.

Ieradušās uz procedūru laikus, patīkami pārsteidza PMC plašās un gaišās telpas un īpaši izveidotais bērnu stūrītis. Šeit pat pieejami arī zobārstniecības pakalpojumi, tāpēc par bērniem padomāts jo īpaši.

20180613084642-57612.jpg

20180613084657-82591.jpg

Kā notika procedūra? Ļoti ātri. Laumiņa visu procedūras laiku nosēdēja man uz vēdera, jo, kā teica meistarīte, tas viņai nemaz netraucēšot. Speciāliste notīrīja manu uzacu zonu un devās sagatavot hennu... uzkrāsojusi pirmo reizi uzacis, uz mirkli izgāja no telpas. Ziņkārības dzīta pacēlu galvu, lai paskatītos uz sevi spogulī – ak, dievs!!! Tās bija tik “resnas” un melnas, ka mani jau pamazām ķēra trieka. Kur gan es tāda likšos? Aptuveni 40 minūtes, kuras pavadījām procedūras telpā, meistare ik pa brīdim uzklāja no jauna uz uzacīm hennu, pēc tam to atkal nedaudz patīrīja nost, tādējādi piekoreiģējot uzacu formu.

Un te nu arī gala rezultāts. Atzīšos, ka pirmajā dienā uz sevi nevarēju paskatīties spogulī, jo uzacis šķita ļoti smagnējas un tumšas (ne tik tumšas kā tajā brīdī, kad iesākumā paskatījos uz sevi porcedūras vidū). Arī vīrs teica, ka labi nav – tik tumšas, jo sevišķi tāpēc, ka daudzkārt tumšākas par manu matu krāsu.

20180613084101-63698.jpg

PIRMS

20180613084131-16439.jpg

PĒC

Bet pagāja pāris dienas un no sava vīra sadzirdēju, ka tagad gan izskatoties skaisti. Jā, patiesi, ar katru dienu henna kļuva aizvien gaišāka, rezultātam kļūstot aizvie dabiskākam. Patika arī man pašai.

Tagad, kad pēc procedūras ir pagājusi precīzi nedēļa, hennas tonis no ādas ir pazudis, tas saglabājies vien uzacu matiņos. Kā atzina speciāliste, tas izzudīšot aptuveni mēneša laikā.

Atzīšos, ka aptuveni pāris dienas pēc procedūras, kad uzacis bija ieguvušas ļoti skaisto, dabīgo toni, jau atkal sāku apsvērt ideju par mikropigmentāciju. Kas zina, varbūt kādreiz.

 

princesemince princesemince 13. Jun 2018, 13:53

Pirms nepilnas nedēļas veicu mikropigmentāciju. Līdz ar novecošanas procesu aizsākšanos sāk samazināties uzacu matiņu daudzums, tādēļ 10 gadus lolotā doma beidzot tik realizēta. Pirms tam virspusēji biju palasījusi par procedūru, esmu tetovēta, likās, ka mikropigmentācija tāds čiks vien ir. Lai nu kā - pēc procedūras tik sapratu, ka manam raksturam būtu vajadzējis detalizēti uzzināt par visu procedūru un pēcprocedūras mēnesi un korekciju un laiku pēc tās. Es nepārdomātu, vien būtu gribējusi zināt. Tā kā dzīvoju mazpilsētā, mums procedūrai ir "lauku cenas". Meistare gan gudrības apguvusi turpat, kur lielpilsētas dāmas, līdz ar ko rezultāts ir burvīgs. Esmu gan dzīšanas procesā, taču jau redzu pozitīvos ieguvumus.