Jaunākās paaudzes iRobot prezentācija ar īpašu bezmaksas kino seansu

Jaunākās paaudzes iRobot prezentācija ar īpašu bezmaksas kino seansu

12. Feb 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Pasākumā starp viesiem tiks izlozēts pirmais Latvijā jaunās paaudzes  iRobot Roomba i7+. Iespējams, tieši tu brauksi mājup to izmēģināt mājas darbos. Piesakies prezentācijai!

Kas gan nav pārliecinājies par neaizstājamo palīgu iRobot, lai uzturētu māju vienmēr kārtībā? Pēc 20 gadu inženieru mērķtiecīga darba ir radīts tehnoloģiju ziņā revolucionārs iRobot® Roomba® i7+, kas atbilst tā radītāju sākotnējam sapnim par mājas uzkopšanas robotu.

Šo piektdien plkst.12.00 Multikino telpās notiks ekskluzīvs jaunā iRobot Roomba® i7+ prezentācijas pasākums. Māmiņu kluba lasītājas un lasītāji tiek aicināti pieteikt dalību šajā pasākumā, lai klātienē palīdzētu testēt jauno mājas palīgu tīrīšanā. Pasākums ir draudzīgs vecākiem ar mazuļiem. Pirmajā daļā notiks Roomba® i7+ prezentācija, bet pēc tās ikviens interesents varēs noskatīties jauno latviešu komēdiju "Klases salidojums".

Pasākumā starp viesiem tiks izlozēts pirmais Latvijā jaunās paaudzes  iRobot Roomba i7+. Iespējams, tieši tu brauksi mājup to izmēģināt  mājas darbos. Piesakies prezentācijai!

Pieteikt dalību var rakstot inese.ozolina@theproof.lv vai zvanot mob. 26174731.

Roomba® i7+ atklāj jaunu mājas uzkopšanas robotu inteliģences un automatizācijas līmeni ar spēju iegaumēt, kartēt un pielāgoties pat vairāku māju plānam. Tam ir balss vadāmība, kā arī to var attālināti vadīt ar iRobot Home aplikāciju. Tas spēj pats iztīrīt netīrumus speciālā tvertnē, kas ļauj uzglabāt līdz pat 30 tvertņu saturu un ļauj aizmirst atkritumu izbēršanu uz vairākām nedēļām. Šīs ir dažas no jaunā robota funkcijām.