Mūžīgais vāveres ritenis jeb problemātiskas ādas kopšanai jauni risinājumi skaistumkopšanas jomā

Mūžīgais vāveres ritenis jeb problemātiskas ādas kopšanai jauni risinājumi skaistumkopšanas jomā

28. Jun 2017, 13:35 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Sejas āda jau kopš pusaudžu gadiem bijusi mana problēma NR.1- pūtītes, paplašinātas poras, taukains spīdums- tas ir par mani un manu sejas ādas veselību. Gan jau arī jums gadījies izdarīt lāča pakalpojumu savai ādai, ķermenim, par ko pēc tam sevi jārāj un nezin, no kura gala sākt,lai savestu visu kārtību.

Pārāk liela centība ne pie kā laba nenoved. Par to esmu pārliecinājusies vairākkārt,jo pārāk cītīgi tīrot un kopjot savu ādu, esmu padarījusi to tik dehidrētu, ka vairākkārt nācies meklēt padomu pie kosmetologa- KO IESĀKT, jo vienmēr šķitis- jāmazgā un jāberž āda, tad būs labāki rezultāti. Ak, ja būtu zinājusi savos pusaudžu gados to,ko zinu tagad. Iespējams,būtu izvairījusies no kaudzes ar problēmām.Bet ko nu vairs. 

Mans minimums sejas kopšanai pašreiz sastāv no:

- Attīrošas  putojošas želejas. To mainu pēc pudelītes iztukošanas, lai āda nepierod un pēc laika atkal atgriežos pie iepriekšējās. Mani favorīti pašreiz ir Bioderma un La Roche Possay ādas kopšanas līdzekļi, ko savā starpā miksēju un mainu.

- Micelārais ūdens.  Un jāsaka kā ir,tikai paejot laikam saproti,ka šo līdzekli esi lietojis nepareizi. Man patīk atsvaidzinošā sajūta pēc micelārā ūdens, bet izrādās, ka tas obligāti ir jānoskalo no sejas, lai micellu daļiņas nepaliek uz sejas, aizsprostojot poras. Domājams,ka te lietošanas instrukcijās metams arī izplatītāju dārziņā, jo visbiežāk ir redzama informācija, ka seja vienkārši jānoslauka ar salveti. Piekritīsiet,ka tas nav tas pats, kas seju nomazgāt. Tad nu tagad pēc ūdens lietošanas mazgāju seju ar ūdeni un pēc tam vēl lietoju sejas toniku vai krēmu.

- Toniks. Ja iepriekš biju iztikusi ar micelāro ūdeni, tad pēc pēdējā speciālista apmeklējuma, iegādājos arī toniku, kas sejai sniedz kopšanas veidu.

- Sejas krēms.  Man ir svarīgi,lai pēc krēma uzklāšanas āda nespīdētu, tai pat laikā nešķistu, ka ir uzlikta maska. Šis krēms rada sajūtu,ka poras netiek aizsprostotas un āda "elpo", sevišķi vasarā,kad ir pastiprināta svīšana.

Nu lūk, tāds ir mans minimums+ dažādas sejas maskas, ar ko palutinu savu seju,bet reizi pa reizei ir nepieciešams arī speciālista apmeklējums, kas ādu attīrīs citā līmenī.

20170628130553-27780.jpg

Es esmu izmēģinājusi gadu gaitā dažādas procedūras- gan dziļi ādu lobošas, kad izskatījos pēc zombija, gan dimantu mikrodermabrāziju, gan klasisko sejas tīrīšanu, bet laiki mainās un mainās arī metodes. Ja iepriekš es ieplānoju speciālista vizīti vakarā un prom devos ja ne brillēs, tad ietinusies šallē un cerēju nevienu pazīstamu nesatikt, jo seja bija samocīta, tad mūsdienu tehnoloģijas gājušas kilometriem uz priekšu un pēc procedūrām ne tikai var doties uz darbu,bet pat uz pasākumiem. 

20170628112133-28941.jpg

Lūk, palutinot savu ādu pēc ziemas miega, devos uz EraEsthetic klīniku,ar kuru jau iepriekš bijusi laba pieredze, noņemot dzimumzīmītes un palutinot kājas pēc dzemdībām- vienmēr atsaucīgs personāls, gaišas un mājīgas telpas, relaksējoša mūzika. Lai gan sākotnēji pieteicos uz citu procedūru- mitrinošo- speciāliste atzina, ka man ir vajadzīga pavisam cita procedūra. Tā jau ir - speciālists var novērtēt pēc tā,ko redz zem lielās lampas- jo nav jēga mitrināt, ja poras ir ciet. 

"HydraFacial metodei piemīt trīskārša iedarbība uz ādu – vienas procedūras laikā āda tiek attīrīta, tai tiek veikts pīlings, komedonu ekstrakcija, antioksidantu terapija un mitrināšana. Šādas „viss iekļauts” procedūras laikā āda vienlaikus tiek efektīvi attīrīta ar vakuumu un aktīvi mitrināta ar dažādiem aktīvajiem serumiem. Procedūra intensīvi mitrina un atjaunina ādu, novērš dažādas ādas problēmas un nodrošina kopšanu, kas kavē novecošanu," rakstīts mājas lapā. Un tas jau ir ieintriģē, jo gribas visu- lai āda ir tīra, mitrināta un turklāt pēc tam var atgriezties darbā tajā pat dienā!

Cena? Ļoti pieņemama (79EUR) pēc tā,kas tiek saņemts šajā procedūrā, apvienojot tiešām vairākas procedūras, kas citkārt maksātu daudz, daudz dārgāk! Tātad- trīs zaķi ar vienu šāvienu! 

20170628113811-92648.jpg

Pati procedūra ilgst nedaudz vairāk kā stundu,kuras laikā seja tiek palutināta ar dažādiem serumiem un citām nepieciešamām vielām, beigu beigās vēl saņemu tik ilgi gaidīto sejas masku, kas ādu palutina un veido noslēdzošo ādas attīrīšanas posmu. Pēc procedūras jau uz tausti šķiet āda tik maiga un poras spogulī lūkojas nevis ar melniem galiņiem, bet ar vienkārši punktiņi.

Katru mēnesi šādi palutināt noteikti nevarēšu,bet periodiski, piemēram, pēc vasaras šis ir labs veids,kā uzturēt ādu koptu, mirdzošu un veselīgu, atbrīvojot no liekā ādas slāņa, iztīrot poras un sniedzot starojošu izskatu.

Ļoti novērtēju zinošo speciālisti, kas ieteica labāko manai ādai, palaboja kļūdiņas, ko esmu ieviesusi ikdienas kopšanā, tāpat izbaudīju gan pašu procedūru, kas nebija ne sāpīga, ne nepatīkama, un vislielākais prieks ir par šīs procedūras sniegto efektu, kas manu ādas stāvokli jau ir manāmi uzlabojis un arī trīs dienas pēc procedūras seja izskatās tieši tāpat kā tikko pēc tīrīšanas. Ak, meitenes, galvenais rūpējieties par sevi pareizi! Tas ir svarīgāk nekā darīt daudz, bet nepareizi, tādējādi kaitējot savai ādai. Tagad arī es daudz biežāk pie sevis atkārtoju zināšanas,ko man sniedza kosmetoloģe Irina Feldberga. Sirsnīgakais paldies par izglītojošo stundu un sniegtajām sajūtām procedūras laikā un pēc tās!

20170628130623-70832.jpg

Kā jūs lutināt savu sejas ādu? Vai apmeklējat kosmetalogu?

Kristīne