MonacoFit: Bez ģimenes atbalsta tas nav iespējams

MonacoFit: Bez ģimenes atbalsta tas nav iespējams

18. May 2019, 09:12 Banija_lv Banija_lv

Vēl viena MonacoFit nedēļa aiz muguras. Jāteic, ka svars saglabājis pozitīvu tendenci par spīti tam, ka šonedēļ esmu kārtīgi "norāvusies". Un kā lai nenoraujas, ja teju katru dienu kādam no kolēģiem bija dzimšanas diena, bet mielasta galds tiek klāts tieši pie mana kabineta durvīm. Ja sākumā sparīgi pretojos aromātiem, tad brīdī, kad kolēģi paši nesa kabinetā piedāvājot kūciņas, cepumiņus, mana sirds pilnībā padevās.

Loģiski, ka tajā momentā jutos slikti, taču mierināju sevi ar domu, ka katru dienu, līdztekus programmas vingrojumiem, arī uz darbu/ mājup braucu ar riteni, kas ir aptuveni 18km kopā.

Viens gan, šķiet, ka mans organisms ir sācis pierast pie pareiza uztura un pats pretojas visām draņķībām. Vakar, kad apēdu gabaliņu šokolādes (melnā, protams), pēc brīža sajutos vārdiem neizsakāmi slikti. Fui, goda vārds, vairāk šokolādes negribējās.

Ja runājam par veselīgu ēšanu, tad domāju, ka bez ģimenes atbalsta man tas neizdotos. Katru dienu gatavojot visas maltītes, ja vīrs par to smietos, tad noteikti nekas sakarīgs no manas apņemšanās neizdotos, bet tā kā ir atbalsts, tad mana apņemšanās vēl nav izplēnējusi. Es turos dienu no dienas.

Šķiet, visgrūtākais man tomēr ir katru dienu vingrot. Esmu ļoti priecīga, ja skriešanas treniņi iekrīt dienās, kad es parasti dodos paskriet, savukārt pārējās dienas - ir ko ņemties slapju muguru. Ir rīti, kad ceļos vingrot jau 5.30, jo zinu, ka vakaros tam vienkārši neatliks laika. Piecelties ir pagrūti, jo parasti vien ap pusnakti dodos gulēt, bet līdz šim nevienu no vingrošanas reizēm neesmu izlaidusi. Vienā gan es grēkoju. Dažkārt vingrojumiem atkārtojuma reižu ir tik daudz, ka katrā piegājienā mēdzu atsevišķās reizēs tos nedaudz samazināt, piemēram, ja jāizpilda 25 atkārtojumi, tad es paveicu 20 vai arī 18. Un ar visu to, ka pirms vingrojumiem ir iesildīšanās, bet pēc tam atsildīšanās, muskuļus jūt.

Piemēram, pirmajā vingrošanas nedēļā bija diena, kad īpaši tika vingrināta dibena muskulatūra. Ui, mīļie, pēc tam nākamajā un aiznākamajā dienā es bez smiešanās nespēju apsēsties, jo sāpēja sēžamvieta. Savukārt šonedēļ līdzīgi bija ar kājas muskuļiem. Lai arī esmu skrējēja, skrienu jau 6 gadus, vingrojusi biju ar tik lielu atdevi, ka kājas turpmākās divas dienas bija stīvas kā koka mieti. Šodien stīvums jau sācis mazināties.

Jebkurā gadījumā, ne mirkli nenožēloju, ka man ir iespēja piedalīties MonacoFit trīs mēnešu izaicinājumā, jo ir ievērojami uzlabojusies pašsajūta, kas, manuprāt, ir pats galvenais. Nav vairs mūžīgās smaguma sajūtas, nav arī vēdera pūšanās, kas man bija raksturīgi no miltu izstrādājumiem un cukuriem, jo ēdienkartē to ir ļoti, ļoti maz. Bet vislabākais ir tas, ka nav pašai jādomā, ko pagatavot, jo visas ēdienreizes ir uzrakstītas priekšā. Kur gan vēl labāk!