Māmiņu Klubs testē: Vai māmiņai Laurai izdosies atgūt savu skaisto matu rotu?

21. Nov 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Nereti pēc mazuļa piedzimšanas jaunās māmiņas saskaras ar pastiprinātu matu izkrišanu. Izņēmums nav arī Laura, kura novērojusi, ka viņas mati kļuvuši vājāki un pastiprināti izkrīt. 

Lai noskaidrotu, kāds tam ir iemesls, kā arī atrastu piemērotākos matu kopšanas līdzekļus, kas Laurai palīdzēs atgūt viņas skaisto matu rotu, pirms divām nedēļām jaunā māmiņa devās pie matu diagnostikas speciālista. Pēc matu un galvas ādas diagnostikas Laurai tika piemeklēti atbilstošākie matu kopšanas līdzekļi, lai, kompleksi rūpējoties par matu veselību, viņa varētu atveseļot savus matus.

Noskaties video un uzzini, kādas izmaiņas šo divu nedēļu laikā Laura jau paguvusi novērot!

Māmiņa Laura norāda, ka pirmos rezultātus novērojusi jau pēc pirmās nedēļas un bijusi patīkami pārsteigta, ka matu izkrišana ir mazinājusies. “Sākotnēji mazgāju matus ar pīlinga šampūnu, bet pēc tam lietoju šampūnu ar hialuronskābēm. Lietojot šo šampūnu pamanīju, ka mani mati kļuvuši vēl mīkstāki un spīdīgāki,” ar savu pieredzi dalās Laura, piebilstot, ka ik vakaru, arī reizēs, kad mati netiek mazgāti, tiek lietotas ampulas. “Ampulu lietošana ir ļoti vienkārša! Uzklāju ampulu un turpinu darīt savus darbus. Patīkami, ka pēc to lietošanas mati nepaliek taukaini, kas ļoti atvieglo dzīvi, jo mati nav speciāli pēc tam jāmazgā,” stāsta jaunā māmiņa.

Lai parūpētos par savu veselību kompleksi, Laura lieto arī speciālu uztura bagātinātāju, cerot, ka turpmāko divu nedēļu laikā tas palīdzēs novērot pozitīvas izmaiņas ne tikai matu, bet arī nagu veselībā. “Iesaku katrai mammai parūpēties par sevi, jo tas mūs dara laimīgas un pašpārliecinātas. Lieciet sevi pirmajā vietā, jo laimīga mamma ir arī laimīga ģimene un laimīgi bērni,” atgādina Laura.

Ar Lauru tiksimies jau atkal pēc 2 nedēļām, kad speciālists izvērtēs, kā komplekso līdzekļu lietošana palīdzējusi mēneša laikā uzlabot jaunās sievietes matu stāvokli.