Laiks mums diviem!

Laiks mums diviem!

13. Nov, 01:12 Ieva_ Ieva_

Gandrīz gadu esam vecāki jau diviem superīgiem puišiem. Protams, ikdiena ir vienā skriešanā un brīvdienas ne vienmēr sanāk brīvas- bieži vecākajam dēlam ir sporta sacensības, tad jāapciemo vecvecāki, tad jāizdomā aktivitātes mums visiem kopā un vēl, un vēl. Pienāk brīdis, kad vairs nav enerğijas ne sev, ne puišiem un kur nu vēl mums diviem kā tas bija agrāk.

Ikdiena nogurdina mūs abus. Ir pat vakari, kad nav spēka vienam ar otru pat parunāt, aizmiegam kopā ar bērniem. Diemžēl, kad iezogas rutīna, ir grūti tikt no tās ārā. Abi esam runājuši, ka vajag laiku mums diviem vien, kaut lai parunātos un uzzinātu kas katram sakrājies. Nez kāpēc vienmēr tas viss attālinās, negribas nozagt laiku bērniem un arī atrodas citas lietas kas jāizdara un tā tas turpinājās līdz beidzot vakar izrāvāmies un atļāvām veltīt laiku mums diviem. Sen jau gribējām aizbraukt uz Mālpils muižas restorānu un tā kā pagājušā nedēļa bija Siguldas restorānu nedēļa- vienkārši nevarējām laist garām šādu iespēju.  Fantastiskas trīs ēdienu pusdienas un sarunas ar mīļoto cilvēku. Ziniet, tik lēni un nesteidzīgi sen nebiju baudījusi ēdienu. Sirds un garšas kārpiņas gavilēja. Juhū!

Aizmirsu pieminēt, ka bērnus atstājām pie vecvecākiem. Paldies viņiem, ka ļāva pāris stundas izrauties- tas bija tik ļoti nepieciešams, ļoti.

Vakarā vēl tikām uz Skuteļa pusnakts šovu. Kur vēl labāku svētdienu vēlēties! Gards ēdiens, vismīļākā kompānija, smiekli un sajūta, ka beidzot laiks ir mūsu!

Ak, šodien sajūta, ka mīlu viņu vēl vairāk! Šādas dienas ir nepieciešamas katram pārim, lai atgādinātu sev, ka esam viens otram kas vairāk kā vecāki saviem bērniem.

Novēlu jums visiem neaizmirst par savām attiecībām un atvēlēt laiku tikai jums diviem! Atļauties palūgt vecvecākiem pieskatīt mazbērnus, jo arī viņiem būs prieks pabūt kopā.

Lai ikdiena nepārņem visu un lai prieks un mīlestība valda jūsu ğimenēs!

Ieva_ Ieva_ 13. Nov, 04:57 Ievas_mamma

☺ paldies!

Ievas_mamma Ievas_mamma 13. Nov, 03:58

Paldies par sirsnīgo rakstu! 😀