Kur paēst Liepājā? Hot Potato!

Kur paēst Liepājā? Hot Potato!

11. Feb 2019, 14:47 Banija_lv Banija_lv

Parasti, kad mani draugi ieplāno braucienu uz Liepāju, saņemu jautājumus, kur gan Liepājā garšīgi paēst? Tā kā pati vēju pilsētā nedzīvoju jau padsmit gadus, atbildes dažkārt nāk grūti, jo, aizbraucot uz dzimto pilsētu, īpaši pa ēstuvēm nestaigāju.

Bet tagad man ir viena vieta, kuru ieteikt iebraucējiem, jo pārbaudīta uz savas ādas. Proti, Jāņa ielā (starp citu, Liepājas vecākā ieliņa) esošais Hot Potato, jeb “karastais kartupelis”, kā to biežāk sauc vietējie.

Šajā sestdienā kopā ar ģimeni tur biju pirmo reizi, bet iespaids bija tik pozitīvs, ka gribu atgriezties vēl.

Nepiespiesta gaisotne, plašums, diskrētums, patīkama apkalpošana un gana plaša ēdienkarte. Protams, kā vecākiem ar bērniem, mums ir svarīgi, lai ēdienkarte būtu piemērota arī bērniem un lai viņiem būtu ko darīt, kamēr tiek gaidīts ēdiens. Tas viss šeit ir!

Bērniem šeit ir atsevišķa ēdienkarte, tiesa, ne pārāk plaša, taču saprātīga. Bērni var izvēlēties ceptu vistiņu kopā ar pastu un siera mērcīti (3 eiro) vai arī kombinēt pēc patikas vistiņu ar kartupeļiem, biezputru un kādu no mērcītēm (3,5 eiro). Svarīgi, ka vista ir nevis kādi pusfabrikāti vai veikalā pirktas nagetes, bet vistas fileja - pēc iespējas veselīgāk, un nebūt ne taukaini vai trekni.

Porcija no bērnu ēdienkartes

Ir arī šis tas saldajam, taču mūsu vēderi bija tik pilni, ka līdz tam nenonācām.

Pieaugušo ēdienkartē ir daudz kas - sākot no zivs, beidzot ar firmas ēdienu- ceptiem, pildītiem kartupeļiem. Cenas? Vidēji saprātīgas. Par maltīti trīs pieaugušajiem un diviem bērniem kopā ar dzērieniem samaksājām 52 eiro, un devāmies projām ar tik pilniem vēderiem, ka visu atlikušo dienu vairs gruntīgos ēdienus nekārojās.

Liels plusiņš šai vietai ir, ka uz galda jau sagaida krūze ar citronūdeni. Nezinu, kā jums, bet mums parasti bērni jau nervozē, kad būs ūdentiņš, kad varēs padzerties. Un šeit to varēja dzert kāru muti.

Fonā forša mūzika, regulāri tiekot rīkoti arī džeza vakari (tā baumo, neesmu gan pati pārbaudījusi), ērti krēsli, pieklusināta atmosfēra un “kičīgs” dizains, kas nav standarta IKEA mēbeles ar plastmasas augiem. Te ir savs šarms un īpaša atmosfēra. Pat bērnu stūrītis izveidots kā atsevišķa mājiņa.

 

Mums patika!

Adrese: Jāņa iela 1, Liepāja (pašā Liepājas centrā)