Koncerts tumsā: 27.decembris

Koncerts tumsā: 27.decembris

16. Dec 2022, 09:54 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sociālais uzņēmums Neredzamā pasaule piedāvā unikālu koncertu, vēl nebijušu Baltijā, kas notiks pilnīgā tumsā. Koncerta mērķis ir novērst cilvēku uzmanību no visām ikdienas raizēm, kas notiek apkārt un sajust mūziku savādāk - ar sirdi. Tikai tu un mūzika!

Koncertu izpildīs Neredzamās pasaules darbiniece, gide - Vlada Hmeļevnska, kura ir Latvijas Neredzīgo biedrību koncertmeistare, kā arī neredzīga persona, kuras ikdiena tiek pavadīta tumsā un šo pieredzi, neredzēt, bet tikai sadzirdēt ir mērķis nodot arī koncerta apmeklētājiem, iegūt iespēju mūziku sadzirdēt un sajust.

Koncertā tiks atskaņoti pazīstami un visiem zināmi skaņdarbi un to klausītājiem būs iespēja šo mūziku uztvert savādāk, kā līdz šīm atslābināties un iegrimt tajā.

Koncerts tumsā notiks 27. decembrī, 19:00 Neredzamās pasaules telpās, Ķengeraga ielā 1A, Rīgā. Biļešu cena ir 12 Eur no personas un koncerta ilgums būs 60 minūtes. Biļetes ir iespējams iegādāties Biļešu paradīzē - https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/124458

Koncerts tumsā būs unikāla pieredze tās apmeklētājiem, jo dzīvā mūzika tumsā palīdz iztēles attīstībai un tās klausītāji var mūziku uztvert ar sirdi un iegremdēties tajā, tā palīdzēs atslēgties no ārpasaules. Pasaulē šādi koncerti ir populāri, tos dēvē par muzikālo terapiju un Neredzamā pasaule vēlas šādu iespēju dot arī Latvijas iedzīvotājiem.