Jauna pieredze - aromterapijas diagnostika

Jauna pieredze - aromterapijas diagnostika

16. Aug 2018, 07:34 Banija Banija

Labāk vienreiz pamēģināt nekā simts reizes dzirdēt. Tā varētu teikt par daudz ko, tostarp arī par aromterapijas diagnostiku, kuru vakar izmēģināju.

Jau vairāk nekā gadu Māmiņu Klubā ir pieejama aromterapijas diagnostika, kuru beidzot izmēģināt nolēmu arī es. Proti, palūkot, kas gan tajā ir tik īpašs, kādi būs mani ieguvumi no šīs “atrakcijas”.

Aromterapijas diagnistika ir kā sava veida meditācija, kuras laikā pabūt ar sevi, saprast sevi, atrast norādes turpmākajam ceļam. Jā, izrādās, nav jāiet ne pie zvaigžņu tulkiem, ne psihologiem, lai saprastu, kas notiek cilvēkā, jo visu, pat savu apjukumu un iemeslus, viņš var atklāt pats caur ēteriskajām eļļām.

Gaidot nodarbības sākumu, manā vēderā skrāpējās kaķu nadziņi, jo bija neliels uztraukums, taču ātri vien uz zemes mani atkal nosēdināja abi bērni, kurus biju paņēmusi līdzi, tāpēc no meditācijas sanāca mazāk, taču atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem gan atradu. Starp citu, kāpēc aromterapijas diagnostiku apmeklēt tieši Māmiņu Klubā? Šeit neviens nedusmosies, ja līdzi būs bērni, un viņiem atradīsies rotaļas, ar kurām sevi nodarbināt, kamēr mamma dzīvojas citā dimensijā.

Kā norisinājās aromterapijas diagnostika? Manā priekšā tika nolikta koka kastīte, kurā iekšā – vairāki desmiti pudelīšu ar ēteriskajām eļļām. Tad pamazām vienu pēc otras pasmaržoju, neskatoties uz nosaukumiem, kas katrā no tām ir iekšā, sadalot visas eļļas trīs grupās – patīk, nepatīk un tās, kuras atstāj vienaldzīgu. Tālāk jau no tām, kas patīk, izvēlējos savas TOP, TOP visaktuālākās, sirsniņai tuvākās eļļiņas. Eļļas, kuras nepatīk, atlasīt bija viegli, taču no vissimpātiskākajām izvēlēties vis-vis-tuvākās bija grūti. Taču es to paveicu. Tālāk jau Ilze Dātava (ļoti lieliska sieviete, kura vada aromterapijas diagnostiku un laikā, kamēr izsmaržoju aromātus, rotaļājās ar maniem bērneļiem), veic atzīmes speciālā tabuliņā, kurā smaržas sagrupētas pa dažādām grupām.

20180816073023-92914.jpg

Kad tas izdarīts, ir brīdis sarunām ar Ilzi. Nekad nebūtu varējusi iedomāties, ka pēc tā, kādas aromeļļas man simpatizē, var noteikt to, kas notiek manā galvā, sirdī un sajūtās. Bet izrādās, ka var gan! Ilze mani lasīja kā atvērtu grāmatu, norādot uz jautājumiem, kas man patlaban aktuāli, kas uztrauc, kur slēpjas mans potenciāls, kas būtu jādara, lai, piemēram, gaisinātu šaubas, uztrukumus, konkrētās situācijās sajustos pārliecinātāka.

Atzīšos, ka aromterapijas diagnostika bija vērīgi pavadīts laiks, kuru labprāt atkārtotu vēl pēc laika.

Diagnostikas laikā Ilze pastāstīja arī par aromātiem, kurus man derētu turēt sev tuvumā, un kas man palīdzētu ikdienā justies labāk, drošāk un gūt vairāk iedvesmas sasniegt savus mērķus. Tāpat arī iedrošināja mani atvērt durvis savam radošumam, un nekrāt to visu sevī.

Ikdienā mēs skrienam, mums ir daudz rūpju, daudz kas ir jāpagūst, taču aromterapijas diagnostika bija mirklis sev, lai apstātos un saprastu, kas ar mani notiek, un palīdzētu salikt punktiņus uz “i ” savām pašreizējām sajūtām, kuras pati sev līdz šim īsti nebiju spējīga nodefinēt.

 Ja gribi izmēģināt aromaterapijas diagnostiku Māmiņu Klubā, PIESAKIES ŠEIT.