Ieva Koha-Zeltiņa: Mana dzīve ir svētki!

Ieva Koha-Zeltiņa: Mana dzīve ir svētki!

02. Nov 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sevi viņa dēvē par slikto policistu, kurš pamana vissmalkākās nianses, kas vēl jāuzlabo, lai “Mr. Bunny Kitchen” kļūtu vēl labāks. Pasākumu organizatore, producente Ieva Koha-Zeltiņa ir viena no "Mr. Bunny Kitchen" maģiskās komandas.

"Mr. Bunny Kitchen" viņa liek lietā savas stiprās īpašības. “Mans pienesums vairāk ir apkalpošana, serviss un svētku svinības, kurās varu likt lietā savu pieredzi. Mana loma, kā smejamies, ir būt kritiskajai acij, jo redzu tik daudzas lietas, detaļas un sīkumus, kas ir jāuzlabo un jāpamaina,” par savu vietu uzņēmuma līdzīpašnieču vidū stāsta Ieva.

Ieva atzīst, ka viņas dzīve ir svētki. “Es, laikam, esmu izvēlējusies šo profesiju un šo sajūtu, jo svētki, pat vismazākie, ir jāsvin.” Šo uzskatu viņai no mazotnes līdzi devusi mamma, tāpēc tagad Ieva svētkus rada savā ģimenē. “Iesaistos meitiņas bērnudārza svinībās, visos iespējamos kalendāra svētkos, kuros vien varam piedalīties. Domāju, ka tā ir savas ikdienas izkrāsošana,” teic Ieva.

Svētku uzburšanā viņa pēc iespējas iesaista arī meitiņu Emmu. “Ļoti svarīgi ir jau no bērna kājas mācīt, ka veikalā varam nopirkt skaistas lietas, taču ļoti svarīgi ir radīt kaut ko arī pašam. Pašgatavotas lietas, noformējumi ir vislabākais un interesantākais,” uzsver Ieva, iedvesmu tam visbiežāk smeļoties Pinterest.