FOTOreportāža: Māmiņu Brokastis 10.oktobrī

FOTOreportāža: Māmiņu Brokastis 10.oktobrī

11. Oct 2018, 13:25 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Klubs sadarbībā ar t/k Spice Home un Cllmes šūnu banku katru mēnesi rīko tikšanās reizes topošajām un jaunajām māmiņām, kur vienuviet trīs stundu garumā mammas izbaudīja gan gardas otrās brokastis, gan izglītojās lekcijās, gan izmēģināja dažādus bērnu preču jaunumus un piedalījās konkursos.

Jautājām māmiņām, kas viņām šajos pasākumos šķiet kā pievienotā vērtība un kāpēc pasākumus apmeklē vēl un vēl.

Dace gaida pirmo mazulīti: "Šodien esmu pirmo reizi uz šo pasākumu. Lai gan nevienu pagaidām šeit nepazīstu un neatnācu ar draudzeēm, nākamajās reizēs noteikti aicināšu līdzi arī draudzenes. Palides organizatoru komandai par pasākuma rīkošanu, foršajām un noderīgajām dāvaniņām. No lekcijām visinteresantākā šķita vecmātes Ineses Kampusas lekcija par un ap kustībām dzemdību laikā."

Kristīne, divu bērnu mamma: "Izraušanās no mājām ir must have, jo īpaši tagad, kad esmu mājās ar diviem bērniem un ikdienā izmaiņas ir vajadzīgas. Forši, ka atšķirībā no citiem tirdzniecības centriem šeit īpaši padomāts arī par ģimenēm ar lielākiem un mazākiem bērniem- te ir gan rotaļu laukums, gan bumbas, gan LEGO."

Gundega, audzina 1 bērniņu: "Mēs ar meitiņu un citām manām paziņām, ar kurām iepazināmies internetā, regulāri nākam uz t/k Spice brokastīm. Neliegšos, ka patīkami, ka ir dāvaniņas, ka pasākums ir bez maksas un ka šeit ir tik pozitīva gaisotne!"