Es nopirku: TRI BIO turpina uzvaras gājienu

Es nopirku: TRI BIO turpina uzvaras gājienu

06. Mar 2017, 00:00 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Mūsu mājās TRI- BIO ienāca pagājušajā gadā, kad mazais aktīvists Edvards kļuva tik aktīvs, apgūstot arvien jaunus plašumus mājās, ka nācās piedomāt pie tā, ar kādiem līdzekļiem uzkopju māju,lai nenodarītu ļaunumu ar ķīmiskiem tīrīšanas līdzekļiem.

Tā kā abiem lielajiem bērniem līdz 2-2,5 gadu vecumam ziemas periodā parādījās alerģiska reakcija un sausa āda uz ķermeņa, piedomāju, ar ko mazgāju veļu, izvēloties pēc iespējas dabīgākus līdzekļus,kas nekairina ādu, jo nav jau noslēpums, ka veļas mašīnas pat ar dubulto skalošanu mēdz atstāt pulvera vai citu veļas mazgātāja līdzekļa pēdas apģērbā.

Kā uzsver TRI- BIO ražotāji, šiem līdzekļiem nav pievienotas krāsvielas un smaržvielas, tāpēc ar drošu sirdi tos lietoju bērnu un arī pieaugušo veļas mazgāšanai. 

Lai gan mani vienmēr ir pavadījusi doma, ka EKO tīrīšanas līdzekļi ir stipri dārgāki nekā parastie veļas mazgāšanas līdzekļi, biju pārsteigta par pieejamo cenu un to, ka šie līdzekļi ir koncentrētā devā. Tātad - netiek piesārņota daba, nepieciešams mazāk līdzekļa un arī maciņam draudzīgāka lietošana.

20170304090947-90784.jpg

TRI-BIO dabīgu ekolīdzekli veļas mazgāšanai “WHITE” 

TRI-BIO dabīgu ekolīdzekli veļas mazgāšanai “COLOR”

Man vienmēr licies, ka jo vairāk līdzekļa pievienos,jo labāki būs rezultāti. Bet tā nu gluži nav un nav jau jābrīnās, ja veļā redzami neizskaloti mazgāšanas līdzekļa traipi, jo līdzekļa ir par daudz. Izmēģinot šos mazgāšanas līdzekļus, novērtēju, ka tie ir šķdrie mazgāšanas līdzekļi, kas, manuprāt, dod labākus rezultātus kā veļas pulveri. 

Patika, ka līdzekļiem ir maiga, neuzbāzīga smarža. Veļa ir vienkārši tīra, bez pārsmaržinātām piedevām.

Tā kā ne vienmēr pa rokai ir dozators, vienmēr pievēršu uzmanību, lai šāds dozators būtu iestrādāts jau iepakojumā, kas lietošanu padara daudzkārt ērtāku.

TRI-BIO dabīgu eko ūdens mīkstinātāju veļas mašīnām

Ak,kurš gan nav pamanījis reklāmas ar nolietotām veļas mašīnām, kurām iekšā viss rūc un grab. Tagad ir arī ūdens mīkstinātāji, kas arī atkaļķos veļas mašīnu. Iepriekšējā veļas mašīna nobeidzās un šķiet, ka pie vainas pa lielam bija arī aizkaļķošanās,tāpēc tagad ūdens mīkstinātājs un atkaļķotājs, mazgājot veļu ir must have.

TRI-BIO dabīgu eko traipu tīrītāju “ENZYM”

Kad mājās ir bērni, pazīstami ir visa veida traipi, sākot ar dubļiem, zāli, flomāsteriem un beidzot ar asinīm un vēdera izejas atstātiem traipiem. Šis līdzeklis pēdējā mēneša laikā ir izglābis mani vairākkārt, un domājams, ka tuvojoties vasarai, kad bērni skries, leks un baudīs brīvību ārā brīvā dabā, šī līdzekļa uzvaras gājiens vēl tikai sekos.

TRI-BIO probiotisks eko audumu un apģērbu dezodorants

Šis dezodorants ir bijis lielais palīgs pāris reizes, kad liku mazgāties lielo bērnu sporta tērpus, kas sasmakuši stāvējuši maisiņā un pēc treniņa netika pienācīgi izžāvēti. Tāpat domāju, ka šo līdzekli izmantošu, kad nākamajā reizē likšu mazgāties bērnu sporta apavus.

 

Paldies par iespēju izmēģināt! 

Trīs bērnu māmiņa