Es nopirku: Degoles pienotavas piedāvājums tieši līdz mājokļa durvīm!

Es nopirku: Degoles pienotavas piedāvājums tieši līdz mājokļa durvīm!

07. Feb 2017, 07:05 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Mūsu ģimenē aug braši latvieši un piena un produktu cenas veikalos aug ui,ui,ui, tāpēc, sekojot nepieciešamībai, mēģinu atrast kādu piena ražotāju, pie kura šos produktus iegādāties par izdevīgāku cenu kā veikalos, jo dienā aiziet vismaz 1 litrs piena, gatavojot putru, pielejot pie kafijas vai tāpat dzerot, nerunājot par bezpiedevu jogurtu, krējumu vai biezpienu.Vārdu sakot- piena produkti mūsu ģimenē ir cieņā.

Pagājušajā nedēļā nejauši Facebook.com uzdūros Degoles pienotavai, kura nu sākusi piedāvāt pienu un piena produktus ar piegādi uz mājām līdz pat dzīvokļa durvīm! Cenas? Labākas kā veikalā gan pienam, gan biezpienam, gan kefīram, bezpiedevu jogurtam un citiem produktiem. Pirmajā reizē ar bažām pasūtīju minimālo daudzumu,ko mēs varētu noēst, lai saprastu,kādi ir derīguma termiņi (gan jau esat piedzīvojuši veikalā situāciju,kad palikušajiem produktiem ir konkrētās dienas vai nākamās dienas datums). 

Lielākais plus šim piena ražotājam ir kvalitāte, iespēja izvēlēties gan vājpiena, gan pilnpiena produktus, tāpat ir arī atsevišķa sadaļa arī citām produktu grupām, ne tikai piena produktiem. Iepirkšanās tikpat viegla kā citos interneta veikalos- pāris klikšķi un darīts!

20170206114510-32743.jpg

 

Apmierināja arī apkalpošana. Pasūtiju un jau pēc pāris stundām saņēmu zvanu ar informāciju, kad un kur tiks piegādāti produkti. Un man nebūt nebija jāsēž mājās visu dienu,lai sagaidītu piegādātāju,kā tas nereti notiek- gaidiet dienas laikā atvedīs. Trešdien saņēmu sms par laiku,kurā ceturtdien tiks piegādāts (stundas robeža ir vairāk kā ideāls piedāvājums). Un pienesa visu līdz durvīm!

Un ziniet,par ko biju visvairāk pārsteigta? Par zvanu nākamajā dienā ar jautājumu- Kā garšo un vai viss apmierina! Lūk,tas ir serviss!

Jau top sarakstiņš šīs nedēļas pasūtījumiem :) Beidzot pienācis arī man šis brīdis,kad arvien vairāk dodu priekšroku pasūtījumiem internetā, piemēram, pasūtot arī citus produktus no zemniekiem, par to vairāk nākamajā blogā!

Pastāstiet,kādos internetaveikalos iepērkaties jūs?

Edvarda māmiņa


20170128103305-26493.jpg

07. Feb 2017, 01:09

Vau super arī man ğimenē aug nu jau pieci burvīgi bērni un vìriņš arī es tajā skaitā kuri daudz ēd un dzer piena produktus šis varianst arī mums noder rīt pat izmeiğināšu ceru kad garšos un būsim apmierināti:-)