Dobeles eksotiskie dzīvnieki

Dobeles eksotiskie dzīvnieki

19. Jul 2019, 11:46 Cielavinna Cielavinna

Ilgi domāju vai par šo vietu vispār būtu jāraksta, jo kaut ko tādu piedzīvojusi biju pirmo reizi, lai gan ceļots ir gana daudz. Jebkurā gadījumā tā ir tikai un vienīgi mūsu pieredze un varbūt Jums būtu brauciens uz turieni izvērties savādāk.

Sākism ar to, ka mūsu ģimenē ir trīs mazi bērni 1 mēnesis, 1,7 gads un 8 gadi. Meklējot ko vēl var apskatīt Dobelē bez Tērvetes skaistumiem atradām-Egona Tones orhidejas un eksotiskie dzīvnieki. Tākā viņiem nav savas mājaslapas, tad domājām, ka gan jau ar mazajiem var uz turieni braukt, būs gan jau kāda ķirzaciņa, lama, alpaki un kaut kas uz tās nots un protams, mani mīļie ziedi orhidejas. 

Uzreiz brīdinu, ka pirms brauciena ir jāpazvana īpašniekam, lai vienotos par ekskursijas laiku un cik izmaksās ekskursija, mums tie bija 15 eiro par visiem. Īpašnieks arī izstāstīs, kā pareizi aizbraukt līdz viņiem, jo vienīgā norāde par eksotiskjiem dzīvniekiem ir brūnā tūrisma izskārtne uz šosejas Tukums- Dobele.

Aizbraucot uz vietas likās ļoti jauka vieta, skaista strūklaka ar bruņurupučiem tajā, mazajam Rūdim bija prieki. Tālāk sekoja jau neliela vilšanās, jo visi eksotiskie dzīvnieki atradās mazā telpā mājas otrajā stāvā, Jūs varat iedomāties kā tas ir maza telpa un mazs bērns, bet nu kopumā paši vainīgi, ka laicīgi visu nenoskaidrojām kas un kā. 

Terārijos tur var ieraudzīt ķirzakas dažādas un dažādas čūskas, ar kurām var ar nofotografēties, ir arī skaists akvārijs. Rūdim un man vairāk patika lielais papagaiļu būris, kurā ir aptuveni 10 skaistuļi, kuri čivināja savā starpā. Saimnieks sākumā bija laipns, bet pēc tam sākās, ka neko nevar aiztikt, nevar rokas likt klāt pie terārija, vienu vārdu stāvi un skaties, a mazais Rūdis gribēja ko citu, pačamdīt, paskriet, bet nu saimniekam tas nepatika un sākas neapmierinātība. Jebkurā gadījumā, ja izdomāsiet braukt, tad tikai ar bērniem kas ir aptuveni 5 gadu veci vai ar mega mierīgi. 

Saimnieks par katru dzīvnieciņu un rāpuli izstāsta, ļauj paturēt rokās. Kopumā ekskursija būtu bijusi interesanta, ja vienā brīdī saimnieks nepaska, ka labāk lai ejam prom, jo redz Rūdis pārāk aktīvs priekš tās vietas. 

Šādu attieksmi piedzīvoju pirmo reizi, tad jānorāda plašsaziņas līdzekļos vairāk informācija par vietu un vecumu kāds būtu labāks priekš apmeklējuma. Mums bija vilšanās, bet kad Rūdis paaugsies tad dosimies vēlreiz uz turieni un ceru ka viss izvērtīsies savādāk.

Neliela informācija par vietu:

Adrese:

  • ''Brieži'', Apgulde, Naudītes pag., Dobeles nov., LV-3724

 

Telefonu numuri: +371 26411428, +371 29146816, +371 63729052

 

Visiem, kuriem patīk čuskas, aiziet uz Dobeli.