Bio Oil

Bio Oil

29. Nov, 02:32 Voila Voila

Lai cik nepareizi un muļķīgi tas nebūtu, bet tiklīdz nolēmu, ka vēlos bērniņu un paliku stāvoklī vienas no bažām bija par izmaiņām manā ķermenī. Lai gan daudzas sievietes nosoda šādas domas, jo galvenais taču, lai bērniņš vesels un grūtniecība izdevusies, nemelosim pašas sev. Lielu daļu no mums uztrauc liekais svars un STRIJAS. 

Jau 12 gadu vecumā man parādījās pirmās strijas. Tajā laikā nepiegriezu tam vērību, jo neviens man nebija stastījis, kas tās par sarkanajām svītrām uz krūtīm un gurniem, bet vēlāk dermatologs ,protams, apstiprināja, ka visticamāk man ir jau iedzimts saistaudu vājums. 

Tiklīdz paliku stāvoklī veicu rūpīgu izpēti par pieejamajiem pretstriju krēmiem un eļļām un izlēmu par labu Bio Oil.  Mani uzrunāja, pozitīvās atsauksmes ne tikai no lietotājām Latvijā, bet arī citur pasaulē. Nevarētu teikt ka Bio oil būtu maz reklamēts produkts, bet tas noteikti nav no tiem, kurš par zemu cenu piedāvā debesmannu. Mana pārliecība ir, ka labai lietai reklāmu nevajag, tāpēc iedrošināja arī fakts, ka Bio oil aptiekās parasti nav novietots vislabāk apmaksātajās vietās. nav redzemi lieli reklāmas plakāti un iepakojums ir ļoti askētisks un vienkāršs. Jā, cena nav no tām draudzīgajām. 60 ml iepakojums maksā sākot no 12 eur, taču jau sākumā apbruņojos ar 5 pudelītēm un sākot ar 8 nedēļām regulāri smerēju vēderu un sānus, sākumā 1 reizi dienā, taču kad vēders sāka manāmi augt lietoju eļļu ja 2 reizes dienā. Kad 5 pudelītes bija veiksmīgi beigušās, pamanīju, ka māmiņu klubs piedāvā Bio oil testu un nolēmu padalīties savā pieredzē.

Tagad:

Esmu 28. nedēļā, visu šo laiku esmu lietojusi Bio Oil eļļu iemasējot to vēderā un sānos 2 reizes dienā. Un lai gan puncis nav no mazajiem un šo 28 nedēļu laikā jau esmu pieņēmusies par 9 kg! Esmu priecīga! Pagaidām no strijām nav ne miņas!

Par Bio Oil:

Bio Oil eļļa ir patīkamas, taču diezgan šķidras konsistences, viegli klājās un ļoti ātri iescūsas ādā. Esmu novērojusi,ka sevišķi labs rezultāts ir kārtīgi iemasējot eļļu ādā. Arī drēbes eļļa nesmērē. Lai gan esmu dzirdējusi, ka citām lietotājām nepatīk eļļas aromāts, es vispār nekādu smaržu atšķirībā no citiem produktiem neesmu sajutusi, kas arī ir viena no pozitīvajām lietām.

Vajadzētu pārdomāt:

Vienīgā negatīvā lieta,ko pagaidām varu teikt ir iepakojums.  Eļļu, lai gan dozēt ir viegli, taču gar pudelīti pēc lietošanas vienmēr kaut kas notek, pēc ilgstošākas lietošanas pudelīte pati un virsma, kur pudelīte stāv ir eļļaina. Tādā veidā manuprāt nebūtībā aiziet gan daļa no pudelīte satura gan netīrība ir lielāka.

ziepjuburbulis ziepjuburbulis 29. Nov, 08:54

Es lietoju kokosriekstu eļļu strīpas nebija un 100% dabīgs līdzeklis

Jola23 Jola23 29. Nov, 05:36

Arī es grūtniecības laikā lietoju Bio oil eļļiņu, katru rītu un vakaru cītīgi smērēju uz vēdera gurniem un krūtīm un tiešām gan grūtniecības laikā, gan pēc tam man neparādijās neviena jauna strija. Svarā pieņēmos par 14.kg. 😀