Beidzot vēl kāda pozitīva lieta- 25% atlaide daudzbērnu ģimenēm!

Beidzot vēl kāda pozitīva lieta- 25% atlaide daudzbērnu ģimenēm!

07. Aug 2017, 10:41 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

No šī gada 1.jūlija spēkā ir  jauni noteikumi, kas paredz, ka reģionālas nozīmes maršrutos daudzbērnu ģimenes var izmantot sabiedrisko transportu - autobusu un vilcienu- ar 25% arlaidi. 

Šajā vasarā, braukājot uz darbu Rīgā no un uz laukiem, esmu jau vairākkārt izmantojusi šo iespēju braukt lētāk un liels ir prieks, ka arī šoferīši par šo iespēju ir informēti un pašai nav gari un plaši jāstāsta, kas par karti ir manās rokās un ko vēlos.

Protams, neiztikt jau bez starpgadījumiem un pirms neilga laika bija situācija, kad meitene iegādājās biļeti ar atlaidi, uzrādot skolēna apliecību,bet brīdī,kad kontrole lika uzrādīt dokumentu, lika iegādāties vēl vienu biļeti no sākumpunkta līdz noteiktajam galapunktam tikai tāpēc, ka nebija cita dokumenta- ID kartes vai pases. Šis gan ir nedaudz absurdi, man šķiet, jo arī es ikdienā nestaigāju ar pasi apkārt, tikai ID karti. Tad daudzbērnu ģimeņu vecākiem neatliks nekas cits kā bērniem izgatavot ID karti,ko papildus skolēnu apliecībai vadāt līdzi.

Ceru,ka šādi gadījumi nebūs pārāk daudz un sistēma tiks pilnveidota, bet tikmēr es ar lielu prieku varu teikt,ka 3+ ģimenes karte manā makā tagad stāv vienmēr jo tiešām paliek arvien vairāk un vairāk vietu,kur to izmantot, reizēm pat aizvietojot klasisko klienta karti kā tas ir, piemēram, izdevniecības Zvaigzne ABC gadījumā,jo piedāvātā atlaide ir līdzvērtīga atlaidei ar daudzbērnu ģimenes karti.

Kristīne

Kā Tu izmanto savu 3+ Ģimenes karti?