Algota darba atsākšana pēc bērnu kopšanas atvaļinājuma - kā tas būs?

Algota darba atsākšana pēc bērnu kopšanas atvaļinājuma - kā tas būs?

19. Dec 2013, 08:04 Agnija Agnija

Rīt. Jau rīt ir tā maģiskā diena, kad atgriežos algotā darbā.  Maģiskā diena, jo ir tik daudz nezināmā par to, kā tas būs. Jā, KĀ TAS BŪS?

Vēl nezinu, kā iesāksies rīts. Pirmkārt jau pašai piecelties agri būs pārbaudījums, jo tomēr kādu laiku esmu atradusi mosties ar modinātājpulksteni vienā konkrētā laikā. Labi, naktīs mostos tāpat vairākas reizes, jo Otto mostas. Tad padzerties, tad roku paturēt, tad uz rīta pusi prasās mūsu gultā, kur viņam obligāti jāņurca mani mati un ciešā miegā grimst lēni. Ak, kad viņi sāk gulēt visu nakti bez mošanās? Nezinu, kā manis neredzēšana ietekmēs manu teju pusotrgadnieku? Vai vakaros nebūs kašķu puika un netaisīs protestus? Kā jūtīšos es pati? Vai visu dienu prātā būs bērns un spēšu koncentrēties darbam?  Un tādu "nezinu" un "kā būs" ir vēl daudz. Iespējams, ka satraucos lieki un par daudz, jo ne pirmā, ne pēdējā mamma, kas strādā, un kurai mājās ir mazs bērns. Nezināmo nav tikai par bērnu, jo sākšu strādāt jaunā uzņēmumā, kur jāapgūst jauna darbības sfēra. 

Viena lieta gan mani mierina. Dēls vēl neapmeklē dārziņu un šajā pārmaiņu laikā uzturēsies sev ierastā vidē - mājās, kas radīs kādu drošību un blakus būs nevis sveša auklīte, bet viņa vecmāmiņa (Mōma), kuru algosim kā aukli. Mōma jau daudzus gadus strādā šo darbu un ģimenes stāv rindā viņas pašvaldībā, tāpēc priecājos, ka viņa piekrita braukāt pie mums uz Rīgu. Ar Mōmu Otto jau paspējis satuvināties mana darba meklējumu posmā, kad pat pāris reizes nedēļa uz vairākām stundām atstāju ar vecmāmiņu. Arī šonedēļ divas dienas biju prom gandrīz visu dienu no mājām, ne tikai, lai nokārtotu lietas, kurām neatliks laiks darba dienās, bet arī lai pieradinātu pie manas prombūtnes. Mōmai jau ienākot, dēls lieliski saprot, ka iešu prom un pieplok man kā dadzītis. 

Jā, jau šajās dienās izjūtu milzīgu prieku, kad atnākoit mājās, man pretī atplestām rokām skrien mans Dārgums! Vislielākais! :)

18. Dec 2013, 23:27

Lai nu kurš, bet Wuda ar visu tiks galā ar savu uzņēmību un šarmu. Lai veicas! Es priecājos un apsveicu ar darbiņa atrašanu un uzsākšanu.

wrumwrum wrumwrum 18. Dec 2013, 23:17

Esmu ļoti līdzīgā situācijā, jo darbā jāatgriežas uzreiz pēc svētkiem. Tik identiskas izjūtas un jautājumi 😀 Bet mēģinu sevi pārliecināt, ka viss taču ir labi un tā tam jābūt. Prieks, ka mazo pieskatīs omīte 😀