6. novembra TV raidījuma lielajā intervijā - populārā fotogrāfe Liāna Brūvere

04. Nov 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Nedēļas steidzas vēja spārniem un jau klāt Māmiņu Kluba jaunākais TV raidījums. Neiztrūkstošs svētdienas rituāls, lai nesteidzīgi iesāktu  dienu un vienlaikus uzzinātu ko jaunu un noderīgu. Izņēmums nebūs arī šī svētdiena, tāpēc tiekamies jau 6.novembrī plkst. 9.20 STV!

Lielajā intervijā svētdien tiksimies ar populāro sieviešu fotogrāfi Liānu Brūveri, lai runātu par viņas dzīves pavērsienu, kas noveda līdz fotogrāfijai, kā arī piedzīvoto šķiršanos.

Daudziem bērniem matu mazgāšana ir process, kas nerada sajūsmu, jo actiņas kairina mazgāšanas līdzeklis un ūdens. Lai uzzinātu, kā šo procesu padarīt bērnam patīkamāku, raidījumā tiksimies ar Māmiņu Kluba Vecāku skolas fizioterapeiti Janu Parfjonovu, kura dalīsies ar praktiskiem ieteikumiem.

Šajā svētdienā turpināsim sekot grūtniecības attīstībai, uzzinot, kas notiek ar grūtnieces ķermeni un kā aug bērniņš 24. - 30. gaidību nedēļā.

Rūpes par sevi ir ļoti svarīgas, tāpēc raidījumā konsultēsimies ar ārstu, lai uzzinātu galvenos pamatprincipus laikā, kad novēro pirmās ādas novecošanās pazīmes.

Stress, diemžēl, kļuvis par neatņemamu mūsu ikdienas sastāvdaļu. Kā palīdzēt sev, lai stresu mazinātu un justos labāk? Ieklausīsimies gan četru bērnu māmiņas pieredzē, gan arī speciālista ieteikumos.

Tiekamies 6. novembrī plkst. 9.20