6 iemesli, kāpēc svētkos tavs labākais draugs būs ūdens

6 iemesli, kāpēc svētkos tavs labākais draugs būs ūdens

11. Dec 2020, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Decembra mēnesis ir īsts pārbaudījums mūsu vēderiem, jo vieni svētki seko otriem, kas nozīmē arī bagātīgi klātus galdus ar visiem iedomājamajiem un neiedomājamiem gardumiem. Tā ir pamatīga slodze, kuru izturēt mūsu organismam, jo bez pārēšanās un diskomforta sajūtas vēderā iztiek vien retais, jo, sākot mieloties, apstāties ir tik grūti!

Ir kāds mazs noslēpums, kas svētkos tev palīdzēs saglabāt mundrumu, nepārēsties un justies labāk. Kāds? Neaizmirsti regulāri padzerties ūdeni!

Lūk, 6 iemesli, kāpēc arī svētkos vajag dzert ūdeni.

Klāt svētku diena? Sāc to uzreiz pēc pamošanās ar glāzi ūdens, jo tas iekustinās tavu vielmaiņu. Starp citu, vai zināji, ka atdzesēts ūdens palīdz sadedzināt vairāk  kaloriju? Ir vērts to ņemt vērā.

Svētkos visas vēlamies izskatīties labi, taču stress dara savu, arī satraukums par to, lai nepiedegtu svētku cepetis. Lai mazinātu svētku radītā stresa ietekmi uz izskatu, neaizmirsti padzerties ūdeni. Ūdens mitrina tavas ādas šūnas, tādējādi noņemot tās saspringumu. Ne velti eksperti norāda, ka regulāra ūdens dzeršana vajadzīgajā daudzumā palīdz ādai izskatīties labāk.

Bez pārēšanās. Svētku galds tiek klāts ar tik kārdinošiem gardumiem, ka ir teju neiespējami atturēties, lai nogaršotu tos visus pēc kārtas, ignorējot vēdera sūtītos brīdinājumus, ka nu jau ir gana. Lai svētkos nepārēstos un vakarā nebūtu jādodas gulēt ar sāpošu vēderu, atliek vien pirms maltītes un regulāri arī tās laikā padzerties ūdeni. Ūdens ļaus ātrāk sajust sāta sajūtu, līdz ar to arī mazināsies vēlme ēst vēl un vēl. Tas nozīmē, ka vakarā varēsi iet gulēt ar labu noskaņojumu, jo nebūs jāmokās ar pārēšanās radīto diskomfortu.

Svaigāka elpa. Kad svētkos daudz ēsts, var nākties piedzīvot diskomfortu nepatīkamas elpas dēļ. Regulāri padzeroties ūdeni, tostarp to dzerot arī maltītes laikā, mutes dobumā tiks saglabāts vajadzīgais mitruma līmenis, kā arī ūdens palīdzēs neitralizēt baktērijas, kas izraisa sliktu elpu.

Bez paģirām. Svētkos tiek patērēti arī alkoholiskie dzērieni, taču tas dehidrē organismu. Lai novērstu paģiras pēc svētkiem, svarīgi svinību laikā dzert pietiekami daudz ūdens. Ja par katru patērēto alkoholiskā dzēriena glāzi izdzersi vienu glāzi ūdens, nākamajā dienā tu jutīsies mundrāka un nevajadzēs mocīties ar paģirām.

Mazāk kaloriju. Uz svētku galda tandēmā ar gardajiem ēdieniem stāv arī saldinātie dzērieni. Tik kārdinoši, taču vienlaikus arī kalorijām bagāti un var veicināt arī vēdera pūšanos. Priekšroku dod gudrākai izvēlei - saldināto dzērienus, kas tik bagāti ar cukuru un kalorijām, aizstāj ar ūdeni, kas papildināts ar dzērveņogām, citrona vai laima šķēlītēm. Tā tu parūpēsies par savu pašsajūtu un samazināsi uzņemot kaloriju daudzumu.

TICHĖ – tas ir minerālūdens ar īpaši reti sastopamu sastāvu, pašas dabas ideāli sabalansēts no dabīgajiem minerāliem, piemērots ne tikai lai atsvaidzinātos, bet arī cilvēka ķermeņa apgādei ar visnepieciešamākajiem minerāliem.

Vidējas mineralizācijas dabīgais minerālūdens ar sulfātiem, kalciju un magniju, kas iegūts no 689 m dziļurbuma Telšos.

Tavām ērtībām TICHĖ dabīgais minerālūdens pieejams arī ērtā 0,5l pudelē, lai tu vienmēr varētu paņemt kvalitatīvu ūdeni sev līdzi, lai arī kurp tu dotos - uz darbu, pastaigās, sportot vai arī dabā.