Mazuļa albums: ģimenes dārgums, kurā uzglabāt vissvarīgākās bērnības atmiņas

Mazuļa albums: ģimenes dārgums, kurā uzglabāt vissvarīgākās bērnības atmiņas

31. May 2012, 19:42 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Gaidot bērniņu un sarūpējot mazuļa pūriņu, māmiņas aizdomājas arī līdz sīkākajām niansēm, kas ir nepieciešamas mazuļa pirmajam dzīves gadam! Man starp šīm lietām noteikti ir arī albums jeb grāmata, kur atzīmēt visu par mazuļa pirmajiem pieciem  dzīves gadiņiem! 

 

Arī gaidot pirmo bērniņu, zināju, ka šāds atmiņu albums man būs,jo laiks paskrien nemanot un visu prātā noteikti nevar paturēt, izvēloties šādu grāmatu.

 

Kāpēc devu priekšroku Anne Geddes grāmatiņai? Pirmkārt, no lappusēm "Pirms manas piedzimšanas", "Pasaule, kurā es ierados" un "Mana pirmā dzimšanas diena" līdz pat lappusei "Skola" - albumā ir daudz vietas, kur dokumentēt bērna pirmos, tik ātri paskrienošos dzīves gadus. Otrkārt, man vienmēr ir patikušas Anne Geddes bēbīšu bildes, kas pašas par sevi jau liek smaidīt un laimīgi atcerēties dienas, kad bēbītis bijis mazs :) Treškārt, šī grāmata īpaši patika ar to,ka aizmugurē ir īpaša vieta, kur salikt bērniņa piemiņas lietiņas- USG bildītes, pirmo matu šķipsnu, kādu bildīti, kam nav atradusies vieta pašā grāmatā..


Šis Zvaigzne ABC izdevums noteikti kļūs par visas mūsu ģimenes dārgumu, kurā uzglabāt vissvarīgākās bērnības atmiņas. Arī man pašai tagad ir interesanti pāršķirstīt un izzināt, cik es daudz svēru, kad iznāca pirmais zobiņš, kāds bija pirmais vārdiņš, kā sauca labāko draugu bērnudārzā :)

 

Ja nav ideju,ko dāvināt uz raudzībām, tad šī noteikti būtu lieta Nr.1, kurai jābūt ikvienai ģimenei, par kuru ir vērts padomāt (protams, ar nosacījumu, ja ģimenei šādas grāmatas nav, tāpēc tas būtu jāuzzina iepriekš), jo blociņi, lapiņas, kartiņas mēdz pazust,bet šeit ir vieta, kur glabāt visas gaišās atmiņas vienuviet!

 

Uzzini par grāmatu vairāk šeit!

 

Vai Tavam mazulim bija atmiņu albums, kur glabāt mīļākās lietiņas, viesu ierakstus un nozīmīgākos mazuļa sasniegumus?

 

Kristīne

mamma27 mamma27 18. Aug 2011, 17:19

mums ar ir pirmā grāmata. bet' šo te redzēju grāmatnīcā,. ļoti patika😀