2. oktobra Māmiņu Kluba raidījuma lielajā intervijā rakstniece Lelde Kovaļova

30. Sep 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Oktobra pirmais Māmiņu Kluba raidījums jau klāt! Šo svētdien plkst. 9.20 slēdz iekšā STV, lai uzzinātu daudz jauna un noderīga! Par ko stāstīsim svētdienas raidījumā? Lūk, mazs ieskats!

Lielajā intervijā tiksimies ar latviešu rakstnieci un TV producenti Leldi Kovaļovu, kura ir arī mīloša māmiņa, lai runātu par viņas dzīves pavērsieniem.

Svētdienas raidījumā varēsi iepazīt mazās Ances skaudro dzīves stāstu. Meitenīte piedzima kā pilnīgi vesels bērns, taču no sava tuvākā cilvēka - mammas - cieta regulāras vardarbības izpausmes, kā rezultātā prognoze, ka bērniņš nekad nestaigās, neredzēs un turpmāko dzīvi būs guļošs. Tomēr Ancei liktenis bija lēmis nonāk mīlošā ģimenē, kas meklēja iespējas, kā mazulītei palīdzēt.

Dzemdību laikā mainās sievietes ķermenis, taču arī pēc dzemdībām tajā turpina risināties pārmaiņas. Tāpēc, lai atgūtos pēc grūtniecības un dzemdībām, ir vērtīgi apmeklēt pēcdzemdību rehabilitācijas nodarbības, kurās fizioterapeits vērš uzmanību uz sievietes veselības un pašsajūtas uzlabošanu. Svētdienas raidījumā uzzināsim, kāpēc vēl pēcdzemdību rehabilitācija ir tik būtiska, kā arī to, kuri ir ķermeņa signāli, kad pie speciālista pēc palīdzības jāvēršas tūlītēji.

Ja esi gaidībās, tev vērtīgs būs sižets, kurā svētdien kopā ar māmiņu Kristīni dosimies lūkot, kam pievērst uzmanību izvēloties mazulītim ratus un auto sēdeklīti.

Rudens līdzi nes tikai krāsainas lapas, bet arī biežāku slimošanu, tāpēc svarīgi noskaidrot, kas ir galvenie pamatnosacījumi imunitātes stiprināšanai. Svētdienas raidījumā šīs svarīgās lietas atgādinās farmaceite, vēršot uzmanību arī uz produktiem, kurus iekļaut savā uzturā, lai uzņemtu pēc iespējas vairāk vitamīnu.

Tiekamies 2. oktobrī plkst. 9.20