Zobārsts bērnam? Mēs iesakām Sky Dream Clinic

Zobārsts bērnam? Mēs iesakām Sky Dream Clinic

16. May 2019, 00:00 Banija_lv Banija_lv

Roberts par zobiņiem rūpējas ļoti, jo nekādā gadījumā negrib sagaidīt viesos zobgraužus. Regulārs higiēnista apmeklējums (patiesībā, pēdējais bija vien aptuveni pirms mēneša), zobārsta apmeklējumi. Tāpat arī cenšos viņam nodrošināt profesionālāko un labāko zobu birsti un zobu pastu, bet, kā izrādās, ir reize, kad ar to vien nav līdzēts.

Aptuveni pirms nedēļas Roberts ieminējās, ka viņam esot sāpoša zoba smaganiņa. Apskatīju un neko aizdomīgu nemanīju, tāpēc nodomāju, ka graužot to apskādējis un sāpe pāries. Pagāja diena, vēl viena un dēls par to vairs pat neieminējās, bet tad otrās dienas vakarā tīrot viņam zobus pamanīju, ka vienam no sāna zobiņiem apkārt esošā smagana ir pamatīgi uzpampusi un caur to spīd kas balts.

Satraucos, ka varbūt tur cauri cenšas izlauzties jaunais zobiņš, lai gan vēl nav nomainījušies uz kaula zobiem visi priekšējie zobiņi. Ko es? Protams, ka nākamajā rītā, redzot, ka situācija naktī nav mainījusies, steidzu apzvanīt sev zināmās zobārstniecības klīnikas, lai dabūtu pēc iespējas ātrāk konsultāciju pie speciālista, jo ar zobiņiem un veselību vispār taču jokot nedrīkst.

Patiesībā, es biju nedaudz pārsteigta par saņemto attieksmi. Zvanot pat nepretendēju uz valsts apmaksātu vizīti, taču daudz kur, lai gan brīvi laiki esot, man atbildēja, ka bērnus viņi nepieņem, taču kronis visam bija kāda pie mūsu mājām esoša klīnika, kur Roberts parasti iet pie zobārsta. Sazvanot to un vaicājot par brīviem laikiem pie zobārsta bērnam, man paziņoja, ka tuvākais brīvais laiks ir jūnija beigas. Kad norādīju, ka es esmu gatava maksāt, lai tikai apskata bērnam zobu, man atbildēja - bērniem par naudu mēs zobus nelabojam! Velns pār stenderi, kas tas par joku?!?

Viena no klīnikām, uz kuru zvanīju, bija arī estētiskās medicīnas un stomatoloģijas klīnika Sky Dream Clinic Bērzaunes ielā. Izstāstot Roberta situāciju, laipnā darbiniece man atbildēja, ka brīvu laiku uz nākamo dienu diemžēl nav, taču varbūt kāds pēc klientu apzvana atteiksies no pieraksta. Kad jau izmisuma pilna vaicāju, cikos man piezvanīt un kad būs zināms, vai ir kāds laiciņš atbrīvojies, reģistratūras darbiniece atbildēja, ka viņa man pati atzvanīs.

Loģiski, ka nekādas cerības es uz šo solījumu neliku, tāpēc biju patīkami pārsteigta, kad pēc aptuveni stundas man atzvanīja un teica, ka uz nākamo dienu atbrīvojies viens laiciņš. Juhū!

Klīnika ir mūsdienīga un forša, un bērni tur ir īpaši gaidīti. Lai gan Roberts no dabas ir ļoti drosmīgs un pat māsiņas, kuras ņem no vēnas asinis, par viņu vienmēr fano, sakot, ka gribētu visus pacientus-bērnus tik drosmīgus, kuri neraud un ar tādu prieku skatās, kā asinis tek, ir tomēr forši, ja darbinieki ir atsaucīgi un klīnikā nevalda drūma atmosfēra.

Sky Dream Clinic Robis saņēma "pilnu servisu" - daktere apskatīja zobiņu, pēc tam tika veikts zobiņa rentgens un pieņemts lēmums to izraut, jo izrādījās, ka tas ir tik ļoti iekaisis, ka palīdzēt vairs nevar. Starp citu, sēžot zobārsta krēslā, mazie pacienti šeit var skatīties multenes. Kur gan vēl tādu servisu piedzīvot!

Vislielākais lepnums Robetam bija par izrauto zobiņu, jo dakterīte to ielika speciālā zobiņu kastītē. Vēl šodien, kaut pagājusi no zobārsta vizītes teju nedēļa, dēls par piedzīvoto šajā klīnikā stāsta ar tādu lepnumu un prieku, it kā tas būtu bijis ceļojums uz siltajām zemēm.

Tāpēc, ja meklē bērnam draudzīgu zobārstniecības klīniku, Sky Dream Clinic no savas pieredzes varu ieteikt no sirds. Jo sevišķi dakterīti Līgu Skuteli.