Pēc piedzīvojumiem uz piedzīvojumu parku

Pēc piedzīvojumiem uz piedzīvojumu parku

15. Jul 2019, 14:15 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Brīvdienas ar bērniem nav iedomājamas bez aktivitātēm. Vismaz mūsu trīs rakariem noteikti, kuri dienā noteikti noskrien pāris kilometrus, vasarā atpūšoties laukos. Tad nu lūk, tā kā lauku mājas atrodas 50 km attālumā no Ventspils, diena solās būt saulaina un laižam piedzīvojumos un apciemot Ventspils radiņus!

Kad pusdienas paēstas un radi samīļoti un sabučoti, dodamies Ventspils Piedzīvojuma parka virzienā, kur saprotam, ka izdevīgāk iegādāties kompleksās biļetes.

Priecājamies, ka diena saulaina un šķietami ir maz cilvēku, bet tas ir mānīgi, jo katrai atrakcijai nepieciešams pastāvēt rindās.

Ļoti patika, ka ir sadalīts mazo, vidējo un lielo bērnu aktivitātēs, līdz ar to nav jālauza galva, kuras aktivitātes būs pieejamas.

Edvards no sirds izbaudīja piepūšamās atrakcijas, kameršļūkšanu, braukšanu ar mašīnītēm.

Bampermašīnītes un mašīnītes ūdenī gan palika uz nākamo reizi laika trūkuma dēļ. 

Lielie, protams, izdauzījās bambermašīnās, ūdens šaudīšanās atrakcijā, batutos, kameršļūkšanā! Kamēršļūkšanā gan nedaudz mulsināja fakts, ka braukāt 30 minūtes un ja pagadās vairāk cilvēku, var nākties ļoooooti ilgi stāvēt rindā, jo teorētiski visi var braukāt šīs 30 minūtes vai līdz apnīk.

Bet tas prieku nemazināja, jo smaids bildēs liecina, ka viss izdevās un adrenalīns bija augstākajā līmenī!

Ieteikumi no manas puses:

  • Ja dodaties brīvdienās un līdzi dodas arī kāds pieaugušais, iesaku mainīties un stāvēt rindā jau uz priekšu, lai nebūtu jāgarlaikojas un laiks velti jātērē;
  • Kompleksās biļetes ir izdevīgas, ja tiešām dodas uz visām atrakcijām, visu nepaspējām izbaudīt garo rindu dēļ, jo bija jādodas tālāk;
  • Forši, ka turpat iekārtota arī kafejnīca, kurā var pasūtīt gan veselīgus ēdienus, gan klasiskos frī kartupeļus. Tāpat parka teritorijā pieejams saldējums un citi gardumi. Bet, protams, var arī cienāties ar līdzi paņemto ēdienu;
  • Teritorijā pieejamas arī bezmaksas aktivitātes-kāpelēšanas rīki, mainīgā strūklaka;
  • Aktivitātēs var piedalīties gan bērni, gan pieaugušie, tāpēc noderēs ērts apģērbs;
  • Tā kā aktivitātes ir arī ūdenī, palikt slapjam ir pavisam viegli, līdz ar to noderēs arī maiņas apģērbs;

Neizbaudījām meža trasi, ko nākamreiz noteikti izdarīsim visi kopā, jo esam aktīvi meža trašu apmeklētāji!

Paldies par piedzīvojumu! Nākamreiz gan izvēlēsimies doties turp darba dienā, kad varētu būt mazāk cilvēku, jo mazākais bija tik nepacietīgs, stāvot rindās, ka nācās būt radošai, lai īsinātu laiku.

Kristīne