Par komfortu ceļojot jārūpējas pašiem!

Par komfortu ceļojot jārūpējas pašiem!

09. Jun 2021, 00:00 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Tagad, kopš dzīvojam Polijā, biežāk nākas pievarēt 100, 200,pat 600km robežu dienā, kas nozīmē, ka bērni vairāk laika pavada auto, līdz ar to gan viņi, gan arī es, izmanto iespēju nosnausties.

Kurš gan nezina kratošās galvas sajūtu, kad kakls ir cietis, jo pavisam vienkārši NAV ērti gulēt ne šādi, ne tādi. Tad nu meklēju iespēju, kā to varētu padarīt komfortablāku. 

Lai saudzētu dabu, lūkojos kvalitatīva produkta virzienā, kas ir arī TravelFix® un SleepFix® ceļojuma spilvenu galvenā priekšrocība. 

Edvardam

Mazākajam ir 5 gadi, līdz ar to galva ir daudz smagāka proporcionāli ķermenim, tāpēc izvēle par šāda veida izvēle spilvenam, ļaujot kakla zona palikt brīvai, lai izvairītos no “krišanas uz priekšu”  kā tas notiek ar parastiem kakla spilveniem.

Tā kā viņš drīz pāries uz paliktnīti, ideāli, ka tas piemērojams universāli izmantojot kopā ar dažādiem sēdekļiem.

Lielākiem bērniem un pieaugušajiem

Bērni un braucēji auto nekad neguļ vienlaicīgi, tāpēc domāju, ka ērti iztiksim formātā 2 lielie spilveni un 1bērnu spilvens.

Novērtēju personīgi lielā spilvena mīksto atbalstu, kas sniedz patīkamu mīkstuma sajūtu, apņemot kaklu, atbalstot galvu no visām pusēm, mazinot kakla un sprands sāpes.

Izmantojot augstvērtīgus materiālus un sniedzot iespēju spilvenus mazgāt līdz 30 ° C un esot piemērotiem veļas žāvētājā, šie spilveni kalpos gadiem. 

Lai aizraujoši un ģimeniski ceļojumi jūsu ģimenē!

Kristīne