Mitrās salvetes ņemam līdzi arī ceļojumā

Mitrās salvetes ņemam līdzi arī ceļojumā

18. Jul 2019, 00:00 Banija_lv Banija_lv

Mums ir obligātais minimums, kam obligāti jāatrodas automašīnā - bez aptieciņas, papīra dvieļiem un vēl dažām lietām, kas var noderēt (un arī noder), mums vienmēr auto atrodas paciņa ar Huggies mitrajām salvetēm. Un ir labi, ka tā, jo reizi pa reizei gadās netīras rokas gan bērniem, gan tētim un mammai, bet visvairāk tās izlīdzējušas reizēs, kad kādam no braucējiem automašīnā kļūst slikti - tad veikli var ceļa malā satīrīt auto.

Tas, runājot par braucieniem ar auto, bet daudz neatšķiras arī došanās ceļojumā ar lidmašīnu uz tālākām zemēm. Mitrās salvetes, lai arī kurp mēs dotos, vienmēr ir līdzi somā.

Tikko esam atgriezušies no ceļojuma uz Kipru un jāteic, ka arī šoreiz Huggies mitrās salvetes mūs nav pievīlušas, neizžūstot ne karstajā dienvidu saulē, ne arī aizņemot daudz vietas ceļasomā.

Tā kā mēs esam ģimene, kurai patīk atklāt jaunas vietas, apskatīt jaunus objektus, tad svarīgi bija parūpēties, lai arī kalna galā vai arī akmens aizā atrodoties mēs būtu komfortā un justos ērti. Tieši šī iemesla dēļ savā mugursomā, dodoties klejojumos pa pilsētām un dabas takām, vienmēr ieliku dzeramo ūdeni (bieži vien vairāk nekā 1,5 litru), kaut ko uzkožamu (kāds auglis, maizes standziņas u.tml.), kā arī mitrās salvetes.

Kā tās mums noderēja?

  • Piemēram, ieturot pikniku kalna virsotnē, mazākajiem ēdājiem rokas bija netīras. Kā tās dabūt tīras? Ar mitrajām salvetēm!
  • Kad zoo dārza vidienē bērni izdauzījušies pa laukumiņu, bet labierīcības atrodamas vien pie ieejas dārzā, lai noslaucītu smilšanās rokas, talkā nāk mitrās salvetes. Tāpat arī man, kura laikā, kamēr bērni dauzījušies, mielojusies ar sulīgo kipriešu apelsīnu.
  • Un kur nu vēl saldējuma ēšana! Mēs to ēdām teju katru dienu - gan mājās, gan pludmalē, gan uz ielas, gan parkos. Un ja mums, lielajiem, izdevās izsprukt ar tīrām rokām un muti, tad Lauma ar auksto gardumu vienmēr mielojās tā kārtīgi no sirds, kas nozīmē netīru muti, netīru degunu, netīras rokas. Bet par to nav jāsatraucas, ja pie rokas ir mitrās salvetes.
  • Starp citu, Huggies mitrās salvetes sevi attaisnoja ne tikai tajos brīžos, kad vajadzēja noslaucīt rokas vai mutes, bet arī momentos, kad vajadzēja likvidēt bērnu smilšaino pēdiņu nospiedumus no nomas automašīnas sēdekļu atzveltnēm.

Kā izrādās, nav nozīmes, vai esi bēbītis, bērndārznieks, bez dažām minūtēm skolēns vai arī pieaugušais - mitrās salvetes noderēs daudzās situācijās.