Rīdzinieka karte un stundas biļete- mana iespēja ietaupīt

Rīdzinieka karte un stundas biļete- mana iespēja ietaupīt

04. Oct 2016, 12:13 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

foto: info.riga.lv

Dzīvojot Rīgā, esmu šeit arī deklarējusies un nu rudenī izgatavoju arī rīdzinieka karti,lai somā nemētājas dažādi e-taloni, bet viens, turklāt,lai varētu izmantot braukšanas priekšrocības. 

Tā kā internetā neatradu tieši atbildes par maniem jautājumiem par braukšanas biļešu iegādi,kas saistās tieši ar stundu biļetēm, jautāju galapunktā esošai kasierītei,kura visu laipni izstāstīja un kliedēja manas bažas, piemēram, par to, kā etalons zinās, kuras biļetes jāizmanto!

20161004120935-11035.jpg

Ja tā parēķina, šādi saistītie maršruti ir ļoti izdevīgi. Piemēram, es vakar, dodoties cauri Rīgai pakaļ meitai uz pulciņu,iztērēju tikai 1 biļetes cenu, bet braucu gan turp, gan atpakaļ, iekļaujoties stundas robežās. Rigas satiksme kasiere gan brīdināja, ka ja e-talonā ir ielādētas laika biļetes, tās tiks iztērētas vispirms un tikai tad parastās biļetes.

20161004121034-68901.jpg

Es noteikti papētīšu šo iespēju un paeksperimentēšu, bet pašreiz jāsaka,ka šis man ir izdevīgāk kā pirkt noteiktam braucienu skaitam vai nedēļas biļeti,jo jābrauc nav katru dienu.

Kā ir ar jums? Vai aktīvi lietojat rīdzinieku karti?

Kristīne

FejuFeja FejuFeja 04. Oct 2016, 22:44 IlvaV

Ja esi 7.mēnesī, tad jā 😃

sandux sandux 04. Oct 2016, 20:50

Jā, šo es arī izmantoju, kad vairs nav vajadzīga mēnešbiļete.

lauvinja lauvinja 04. Oct 2016, 16:00

Es pagaidām neesmu iegādājusies personalizēto e-talonu. Plānoju, tieši brīvdienu biļešu iegādei ar atlaidi.

Tomēr, vienā e-talonā viena veida biļetes un tikai! Divas reizes esmu saskārusies ar situāciju, kad tiek noskaitīta nepareiza biļete - abos gadījos, man bija mēnešbiļete, bet sab.tr. reģistrācijas sistēmai bija gļuks un tā nereģistrēja braucienus ar mēnešbiļeti un tā nu man smuki noskaitīja vienreizējos braucienus. Todien bija jābraukā gana daudz un attapos, kad mani 6 individuālie braucieni bija aizgājuši tu-tū un septīto vairs nereģistrēja.

Protams var ņemt zobos čekus, doties uz RS klientu apkalpošanas centru, tērēt laiku..... un pierādīt, ka neesi ēzelis! Tas man par laikietilpīgu!

IlvaV IlvaV 04. Oct 2016, 13:58 FejuFeja

He he, kas tad velo tik nesaprātīgs?

FejuFeja FejuFeja 04. Oct 2016, 13:37

Kad beigsies uz mēnesi iegādātais etalons, arī būs jāizmēģina, jo ar auto, jo sevišķi uz centru, nemīlu pārvietoties, bet ar velosipēdu veselais saprāts vairs neļauj braukt 😀

Man arī patīk tieši to pašu iemeslu dēļ, ko minēji! Brīvdienās arī noteikti izmantošu, kad bērnus jānogādā uz pasākuma vietām vai kur jānokļūst, jo ja jāmeklē vēl stāvvieta, tad pārvietošanās vismaz centrā kļūst neizdevīga, ja salīdzina ar sabiedrisko. Es esmu no cilvēkiem, kuriem šajā pārvietošanās laikā patīk darīt savas lietas,tāpēc ar auto ikdienā nepārvietojos!

IlvaV IlvaV 04. Oct 2016, 12:48

Pagaidām vėl ikdienā pārvietojos ar velo, bet ir nācies pāris reižu zes izmantot stundu biļeti brīvdienā, kas ir vispār ļoti izdevīgi-pārsėdos 2 reizes turpceļā+paspėju vėl atpakaļ vismaz līdz centram, un par to samaksājot 60 centus. Super izdevīgi! Un, jā, kaut arī kartē ir ielādėtas vairākas biļetes, tā pati atpazīst dienas un kuru summu noskaitīt. Man patīk.