Ko darīt, ja līst lietus? Laižam palēkāt!

Ko darīt, ja līst lietus? Laižam palēkāt!

06. Aug 2019, 00:00 Banija_lv Banija_lv

Lietus var pabojāt sākotnēji tik perfekti izplānoto brīvdienu, bet - hei, ir visas iespējas, lai to pārplānotu un aizvadītu varbūt pat vēl foršāk nekā sākotnēji plānots. Tā notika ar mūsu ģimeni šajā svētdienā.

Bijām saplānojuši aktivitātes laukā, kurām lietus galīgi nepiestāvēja. Jau bijām saposušies, ceļā uz savu galamērķi, kad apjautām, ka labi nebūs - pārāk slapji. Taču ko darīt? Nebrauksim taču mājās sēdēt visu dienu pie TV! Mana galva sāka strādāt turbo režīmā, pārdomājot, kurp doties, un atmiņā atausa foršas bildes no draudzenes Facebook ieraksta, kurā viņa bija sabildējusies Jump Space. Un kāpēc gan ne?

Par Jump Space biju dzirdējusi daudz, taču nekad nesanāca turp aizbraukt - nav gluži pa ceļam mūsu ierastajam brīvdienu maršrutam.  Tiesa, ja būtu zinājusi, ka te ir tik forši, tad noteikti būtu atbraukuši jau daudz senāk.

Jump Space atrast ir pavisam viegli - brauciet vien uz Krasta ielu, kur ir liels uzraksts, kas vēsta par Būvniecības namu Kurši un DinoZoo veikaliem. Tajā pašā ēkā ir arī Jump Space, kas darba dienās strādā no plkst. 12.00, bet nedēļas nogalēs - jau no plkst. 10.00. Lēkāt varat līdz pat plkst. 22.00 kā nedēļas nogalēs, tā arī darba dienās.

Maldīgi biju domājusi, ka šeit ir tikai batuti. Protams, uz tiem ir lielākais uzsvars, taču ir atrī trīs porolonu baseini, kuros ienirt, kuros iekrist un gūt pozitīvu noskaņojumu, savukārt bērniem liels izaicinājums ir kāpelēšanas siena, kura pirmajā reizē Robertu uzveica, taču ar katru nākamo reizi Robis sienu pieveica aizvien ātrāk un ātrāk. Bet ko tikmēr pārējie?

Mēs lēkājām kā negudri. Pat es, kas ikdienā ir tik nopietna un ieturēta būtne, ļāvos lēkāšanas priekam, smejot, cenšoties uzlekt aizvien augstāk un augstāk. Tāpat kā tētis un arī Robis ar māsu.

Tā kā mēs bijām Jump Space svētdien jau 10.00 no rīta, kādu laiku parkā bijām vieni paši, tāpēc varējām dulloties uz nebēdu, taču, ja ir vēlme, šeit ir iespēja organizēt arī ballītes, par kuru Robis būtu sajūsmā, jo vēl lēkāšanas laikā dēls paguva man pāris reizes pavaicāt vai mēs, lūdzu, lūdzu, šeit varētu kādreiz nosvinēt viņa dzimšanas dienu. Jā, ja tev ir aktīvs bērns, tad šāda lēkāšanas ballīte būtu ideāla un īpaša, jo par to vēl ilgi atcerētos kā pats gaviļnieks, tā viņa viesi. 

Jump Space pieejamas gan dienas biļetes, kad lēkāt un kāpaļāt var visas dienas garumā, gan arī stundas biļete, kuru izmantojām mēs. Savukārt ar bērniem jau ir sarunāts, ka kaut kad rudenī, kad laiks būs draņķīgāks, mēs noteikti atbrauksim vēl. Līdz tam Roberts solās nenoņemt aproci, lai būtu kāda atmiņa no jautrā svētdienas rīta.

Atzīšos, ka pēc šāds lēkāšanas jutos daudz vairāk iesvīdusi nekā pēc 10 km distances pievarēšana. Tāpēc, ja jūsu ģimenei tuvas ir sportiskas aktivitātes, tad šis būs ideāls veids, kā pavadīt lietaināku dienu. Viens gan - dodoties uz batutu parku ņemat līdzi zeķītes, jo ar basām kājām ieeja liegta. Ja nu gadījumā zeķītes aizmirsušās mājās, tās var iegādāties turpat uz vietas.

Cena par 1 stundas lēkāšanu - 6 eiro nedēļas nogalē un 5 eiro par vienu stundu darba dienā. Iespējams iegādāties biļeti arī visai dienai, kas tad, ja plānojat lēkāt vairāk par vienu stundu, pavisam noteikti būs visizdevīgākais risinājums. Kopā par 2gadnieci, 6gadnieku un diviem vecākiem samaksāju 14 eiro (neprasiet man, lūdzams, viņu cenu politiku un atlaižu piemērošanas politiku).

Īsumā par šo visu - brauciet uz Krasta ielu 52, uz Jump Space, un jautrība garantēta!