Gatavojamies Roberta 5 gadu jubilejai: Svētkus svinēsim CityKids

Gatavojamies Roberta 5 gadu jubilejai: Svētkus svinēsim CityKids

09. Oct 2017, 00:05 Banija Banija

Laiks skrien neticami ātri. Un to vislabāk apliecina mūsu bērni, kuri vēl nesen kā nevarīgi kunkulīši tika turēti rokās, bet nu jau visu var paši. Jā, Roberts oktobra beigās svinēs savu 5 gadu jubileju. Tā kā savus lielos svētkus, kad visa diena būs veltīta tikai viņam, gaida jau kopš pavasara, tad bez ballītes neiztikt.

Kur svinēt, kā svinēt, kādā tematikā un ko likt uz galda – par to visu pastāstīšu arī jums, Māmiņu Kluba lasītājām.

Primārais, plānojot ballīti, bija izdomāt, kur svinēsim? Ja iesākumā dēls visiem stāstīja, ka viņš savu dzimšanas dienu svinēs baseinā, tad pēc laika viņš bija gatavs svinēt jebkur, lai tikai būtu lielās dzimšanas dienas svinības un ciemos nāktu draugi.

Kam pievērsām uzmanību, izvēloties ballītes vietu?

  • Lai ballītes vieta atrastos Daugavas labajā krastā, un viesiem nebūtu pārāk tālu jābrauc (tā kā Roberts uz dzimšanas dienu aicinās savus dārziņa draugus, tad visi bērni dzīvo aptuveni vienā mikrorajonā);
  • Lai ballītē būtu ko darīt un nebūtu jāsēž tikai pie galda;
  • Lai ballītes ilgums būtu saprātīgs – ar 1 stundu bērniem būs par īsu, bet ar 5 jau daudz par daudz;
  • Lai ballītes vietā nav prasība ēdienu svinībām izvēlēties tikai no viņu virtuves vai viņu noteiktiem ēdinātājiem (parēķinot atsevišķās ballīšu vietās, tieši šī pozīcija par prasību ēdienu ņemt no viņiem, visu ļoti sadārdzināja);
  • Lai gala summa par ballīti nebūtu kosmoss. Bijām aprēķinājuši konkrētu budžetu, kurā vēlējāmies iekļauties.

Lūk, vietas, kuras apsvērām kā Roberta 5 gadu dzimšanas dienas ballītes svinību vietas:

ĶEIZARMEŽA PELDBASEINS

http://www.keizarmezs.lv/pasakumi/

Ezermalas iela 30, Rīga

Ņemot vērā, ka primāri izskanēja Roberta vēlme par baseinu, sazinājos ar Ķeizarmeža peldbaseinu, kas patiesi piedāvā svinēt dzimšanas dienas baseinā. Ballītes ilgums baseinā ir aptuveni 1,5 stunda, piedalās arī treneris. Gadījumā, ja bērni ir vecumā līdz 4 gadiem (ieskaitot), katram obligāti vajag vienu pavadoni (tēti vai mammu). Pēc aktīvās daļas ir iespēja izmantot kafejnīcas pakalpojumus un mieloties pie klāta galda (līdzi drīkst nest savu torti). Izmaksas: līdz 10 bērniem 76 eur par 1,5 stundu + PVN, lielākam bērnu skaitam – 115 eur+PVN

RĪGAS MOTORMUZEJS

http://motormuzejs.lv/

S. Eizenšteina iela 8, Rīga

Svinības Motormuzejā vislabāk izpildītu pirmo nosacījumu par tuvu atrašanos dzīvesvietai, taču izvēlēties šo vietu atturēja bērna vecums (aktivitātes tiek piedāvātas bērniem vecumā no 6 gadiem). Cenas - sākot ar 290 eur par 4 stundu ballīti.

VISS BUMBĀS

https://www.facebook.com/vissbumbas/

Brīvības gatve 316, Rīga

Dzirdējuši un lasījuši daudz labas atsauksmes par šo vietu, arī šī bija viena no ballītes vietu opcijām. Kārtīga izlēkāšanās bumbu baseinā un nekā lieka. Izvēloties Viss bumbās, vērts padomāt arī par kādu, kurš varētu pildīt fotogrāfa lomu, lai par piemiņu no pasākuma būtu smukbildes.

JUMP IN

https://www.facebook.com/studijajumpin/

Miera iela 36, Rīga

Līdzīgi kā Viss bumbās, arī Jump in pieejams liels bumbu baseins, kurā bērniem kārtīgi izdauzīties. Iespējams, ja ņemtu ballītei kādu no bumbu baseiniem, padomātu arī par animatoru, kurš kaut uz brīdi ierastos un izklaidētu bērnus ar jautrām rotaļām un trikiem, jo pieļauju domu, ka piecgadniekiem lēkāšana pa bumbu baseinu varētu ātri apnikt.

CITY KIDS

http://citykids.lv/

Ganību dambis 7A

Pirms pāris gadiem bijām šeit uz vienu ballīti un dēls ik pa laikam ieminējās, ka kādu no savām dzimšanas dienām ļoti labprāt svinētu tieši šeit. Centrs piedāvā izīrēt atsevišķu telpu, kurā sarīkot svinību mielastiņu, un bērni kaut visu dienu var jautroties un dulloties milzīgajā rotaļu centrā - šļūkt, lēkāt, ienirt bumbās, rāpties.  Bonuss- bērni paši šeit sevi var tik labi izklaidēt, ka nemaz neprasās animatorus un pieaugušajiem pašiem ik pa laikam jāatgādina, ka ir laiks aiziet nedaudz pamieloties.

Izmaksas: sākot no 85 eiro darba dienās līdz 180 eiro brīvdienās.

BĒRNU KLUBS BITĪTE MAIJA

http://www.bernuklubs.lv

Raunas iela 44, Rīga

Piedāvā plašu telpu, kas piemērota bērna ballītei. Bonusā iespēja izvēlēties dažādas meistarklases, fotogrāfa pakalpojumus. Cenas - 90 eur par 2 stundu ballīti, katra nākamā stunda 30 eur.

KIDS 99

http://kids99.lv

Ūnijas iela 99, Rīga

Plaša rotaļu pilsētiņa, kurā bērni var izdaudzīties pēc sirds patikas. Tiesa, šo vietu neizvēlējāmies tā iemesla dēļ, ka, lai tajā nokļūtu, jāiet cauri kristīgajam centram (rotaļu pilsētiņa atrodas tā telpās). Tāpat, manuprāt, pilsētiņai par skādi nenāktu arī neliela atsvaidzināšana jeb remonts. Cena - 50 eiro par stundu.

Braucam iepazīt ballītes vietu!

Kad biju apzinājusi potenciālās ballītes vietas un sazinājusies ar ballīšu organizatoriem, kā arī palasījusi atsauksmes (atzīsiet, tās ir svarīgas), izlēmām, ka Roberts ar draugiem savu 5 gadu dzimšanas dienu svinēs CITY KIDS rotaļu pilsētiņā. Kāpēc? Pozitīva pieredze, labas atsauksmes no paziņām un draugiem, kā arī, kas nav mazsvarīgi, ļoti atsaucīgi darbinieki, ar kuriem bija viegli komunicēt un kuri ļoti operatīvi uz visiem maniem jautājumiem atbildēja Facebook.

Taču, pirms teikt HOP, ar vīru izlēmām, ka jāaizbrauc svinību vietu iepazīt arī klātienē, lai, ja dēlam un mums pašiem patīk, varētu arī uz vietas vienoties par svinību dienu un laiku. Nav ko daudz domāt - braucam!

Uz City Kids devāmies sestdienas pusdienlaikā. Atstājuši garderobē virsdrēbes un apavus (atrasties centrā var tikai zeķītēs, apavi ir aizliegti), devāmies tālāk. Jāteic, ka pa šiem diviem gadiem, kopš šeit bijām uz vienu ballīti, ir šis tas mainījies - ir nākušas klāt jaunas atrakcijas. Un viens no šiem jaunumiem - Ūdru kalns - ieguva uzreiz nedalītas Roberta simpātijas. Bērns skriešus devās uz kalniņu un bija gatavs no tā šļūkt vēl un vēl. Atstājusi vīru pieskatīt Robertu, devāmies uz "bēbīšu pilsētiņu", kas pardzēta bērniņiem līdz 3 gadu vecumam.

20171006092934-26048.jpg

20171006092849-46757.jpg

20171006092909-22310.jpg

Iesākumā nedaudz baidījos, kā Lauma uzvedīsies, jo šādā atrakciju pilsētiņā viņa bija pirmo reizi, taču, nokļuvusi bumbu baseinā, mans bērns smaidīja kā maija saulīte. Apbrīnojami ātri mūsu 10 mēnešus jaunā meitiņa iejutās rotaļu pasaulē un drīz pa mazulīšie paredzēto telpu pārvietojās braši pati, te izmēģinot tur atrodamās rotaļlietas, te kāpaļājot pa klučiem. Tajā mirklī atviegloti nopūtos, jo tas nozīmē, ka ballītes laikā arī pašiem mazākajiem viesiem būs ko darīt. Atzīsiet, tas ir svarīgi, jo būtu grūti mammai visu ballītes laiku noturēt rokās mazulīti tikai tāpēc, ka viņam nav vietas, kur paspēlēties.

Kādas atrakcijas varēs izbaudīt Roberta ballītes viesi? Jau pieminēto Ūdru kalnu, kameršļūkšanu (superīga padarīšana, jo, kā rādās, lai šļūktu ar kameru, nav obligāti jāgaida ziema ar sniegu), kāpelēšanu, līšanu pa labirintu un šķēršļiem, lēkāšanu pa batutiem, rotaļāšanos ar klučiem un lielajām bumbām, basketbola spēlēšanu (kurš kārtīgs puika gan mūsdienās negrib kļūt par otru Porziņģi). Lielākie varēs izmēģināt arī pūču māju jeb labirintu tumsā.

20171006092958-74369.jpg

20171006093032-50233.jpg

20171006093053-41576.jpg

Būtu jūs redzējuši Roberta mirdzošās acis, kuras šaudījās pa visu rotaļu centru, meklējot jau nākamo atrakciju, kuru izmēģināt. Laiks šeit skrien vēja spārniem, tāpēc nav divu domu, ka šī būs vislabākā vieta Roberta 5 gadu ballītei ar draugiem.

"Jā, jā, jā, es gribu te savu ballīti," man teica dēls pēc tam, kad jau kāpām mašīnā, lai dotos mājās. Un būs arī.

20171006093117-72587.jpg

20171006093135-21508.jpg

20171006093211-71013.jpg

Bonuss City Kids - šeit ir tik daudz darāmā, ka bērniem nav laika garlaikoties, tāpēc nav nepieciešami vēl papildu animatori un meistarklases, lai nodarbinātu viesus. Centrs piedāvā arī telpu svinībām, kur var uzklāt galdu, uz brīdi pēc dauzīšanās atvilkt elpu. Telpā ir mikroviļņu krāsns, kafijas kanna, elektriskā tējkanna, kanna dzērienam, bļodas un vienreizējās lietošanas trauki - šķīvīši, krūzītes, dakšiņas, tortes karotītes.

P.S. Kas ne mazāk svarīgi man kā mammai, kurai ir vēl mazs bērniņš, - šeit ir arī pārtinamā telpa, kur bēbīti var arī netraucēti pabarot.

20171006093229-33999.jpg