Gatavojamies Roberta 5 gadu jubilejai: Izvēlamies ballītes tēmu un zīmējam ielūgumus

Gatavojamies Roberta 5 gadu jubilejai: Izvēlamies ballītes tēmu un zīmējam ielūgumus

10. Oct 2017, 18:32 IndraU IndraU

Kamēr pašai nebija bērnu, pat nevarēju iedomāties, ka ballītes var būt ar tik daudzām tematikām. Šķita, ka meitenēm ir princešu ballītes un ar to arī viss beidzas. Bet nē. Minjonu, supervaroņu, Hello Kitty, Zirnekļcilvēka ballītes, un vēl, un vēl.

Domājot par Roberta 5 gadu dzimšanas dienas svinībām, par tēmas izvēli īpaši neiespringu. Biju gatava organizēt ballīti arī bez tēmas, galvenais, lai bērniem interesanti. Taču Roberts, daudz nedomādams, nolēma, ka viņam būs bruņurupuču Ninzju ballīte. Ja godīgi, nav ne jausmas, kā viņam radās tāds lēmums. Taču vēlāk, klausoties viņa stāstos, nopratu, ka šī tēma ir ļoti aktuāla bērnudārza grupiņas puišu vidū. Izrādās, viņš pat ir informēts, kā sauc katru no četriem bruņurupučiem un kāds kuram ierocis.

Tad nu tematikas izvēles sadaļu varam slēgt – Robertam būs bruņurupuču Ninzju ballīte.

Atbilstoši šai tēmai, tālāk arī veidoju ielūgumus. Atzīšos, ka iedvesmu to izgatavošanai smēlos Pinterest plašajās dzīlēs. Protams, bija opcija uz ballīti uzaicināto bērnu vecākiem vienkārši aizsūtīt vēstules ar aicinājumu ierasties uz dzimšanas dienas svinībām Facebook, varēju nopirkt jau gatavus ielūgumus vai arī izprintēt kādu internetā atrodamu sagatavi. Taču es izvēlējos grūtāko ceļu, jo vismaz man pašai ir patīkami turēt rokā tādu īstu ielūgumu, kad varu redzēt, ka cilvēki to radot ir tiešām padomājuši un tas viss nav “uz fikso”.

Tāpēc devos uz Baltijas Papīra veikalu (viņi aizvien negrib draudzēties ar maksājumu kartēm, velns), kur iegādājos biezāku zaļu papīru, oranžu, lillā, zilu un sarkanu papīru, lai varētu izveidot rupučiem brilles.

Un tad devu startu manu ielūgumu darbnīcai. Ziniet, ja mājās ir 10 mēnešus vecs bērniņš, kuram ir uznācis mammošanās periods, tad tas var būt samērā sarežģīts uzdevums. Griezt, līmēt, bet visgrūtākais – sarakstīt tekstu tā, lai burti nebūtu šķībi un varētu salasīt, kas tajos rakstīts. Mēģinājusi ielūgumus veidot dienas laikā, sapratu, ka tas nebūs iespējams, tāpēc atvēlēju vienu nakti, kad visi guļ un darbojos līdz uzvaras brīdim, kad viss bija gatavs.

20171010183212-60220.jpg

Lūk, tagad zināsiet, ar ko mēdz nodarboties mammas nakts aizsegā, kamēr citi guļ – viņas gatavojas bērnu ballītēm.

Ieguldīts liels darbiņš, taču vēl lielāks bija pašas lepnums par paveikto. Arī Roberts bija priecīgs par gala rezultātu, un dienā, kad nesām ielūgumus uz bērnudārzu, lai uzaicinātu uz ballīti draugus, vairākas reizes man pārjautāja, vai tiešām tos neesmu aizmirsusi.

Tad nu tas ir aiz muguras. Ballītes vieta aizrunāta, draugi uzaicināti, nu atliek vien pasūtīt torti, izdomāt, kādas būs dekorācijas, un ko likt galdā. Taču par to nākamreiz.

Padalies, kā jūs uz bērna ballīti aicinājāt viesus? Zīmējāt, līmējāt ielūgumus, varbūt piezvanījāt vai nosūtījāt vēstuli sociālajos tīklos?