BEZMAKSAS ziemas aktivitātes dažādās Rīgas vietās

BEZMAKSAS ziemas aktivitātes dažādās Rīgas vietās

03. Jan 2019, 00:13 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Izskatās,ka beidzot pieturēsises īsta ziema aiz loga, uz ko īpaši cer lielie un mazie skolēni ziemas skolēnu brīvlaikā. LIeliski, ka arī pilsētā dažādos mikrorajonos iespējams atpūsties un aktīvi sportot, uzlabojot veselību.

Jāsaka,ka šīs slidotavas ir tiešām iecienītas, jo parasti tās ir diezgan pilnas, bet esam iemanījušies doties slidot neilgi pirms atvēršanas sākuma, kamēr cilvēku plūsma nav tik liela. 

Šajā gadā iepriekš iegādātās slidas ir par mazu, tad nu izmantojam iespēju tās izīrēt uz vietas- 2,5eur/h pieaugušajam, 1,5 eur/h bērniem. Varu padalīties, ka ļoti labas slidas var iegādāties dažādās mazās lietoto apģērbu bodītēs!

Mēs esam iecienījuši slidotavu netālu no mūsu mājām pie Kongresu nama, bet Rīgā publiskās slidotavas pieejamas vēl vairākās vietās:

- pie Rīgas 84. vidusskolas;

- pie Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas;

- pie Reģionālā sporta centra "Sarkandaugava";

- pie Reģionālā sporta centra "Ķengarags";

- pie jau minētā Kongresu nama

 Savukārt slēpošanas trases bez Rīgas ziemas sporta un izpriecu parka (Uzvaras bulvāris 15) ir izveidoti Rīgas ziemas sporta un atpūtas parkā "Imanta" (Dumbrāja iela 27), Rīgas ziemassporta un atpūtas parkā "Purvciems" (pie Rīgas 84. vidusskolas), Rīgas ziemas sporta un atpūtas parkā "Lucavsala".

Tāpat arī šogad ir ziemas atpūtas parks Mežaparkā, kur iespējams šļūkt ar kamerām vai savām ragaviņām.

Kur un kādus ziemas priekus jūs esat iecienījuši?