Akvaparks ir vienmēr lieliska izvēle: Suvalki

Akvaparks ir vienmēr lieliska izvēle: Suvalki

Akvaparks ir manu bērnu top,top galamērķis un kas gan var labāk atvēsināt, ļaut izkustēties kā peldes, šļūkšana pa ūdenskalniņiem un veldzēšanās burbuļvannā. Atceļā uz mājām iebraucām Suvalku akvaparkā, kas ir lielisks iemesls, lai piestātu kaut uz 2 stundiņām un ļautu bērniem izpriecāties. 

Atrašanās vieta: Suvalki

Mājas lapa: https://aquapark.suwalki.pl/

Cena kopā 2 pieaugušajiem, 2 bērniem: 20.39EUR brīvdienās par 2 stundām

Uz vietas ir gan 3 slēgtās trubas, gan 1 atvērtais ūdens kalniņš, tāpat atradīsiet 3 burbuļvannas, dažādas masāžu kaskādes un bērnu ūdens laukumiņu.

Akvaparks Suvalkos ir jaunina'jums, kas šajā pilsētā uzbūvēts pēdējos gados. Tas ir arī viens no modernākajiem ūdens sporta un atpūtas kompleksiem Polijas ziemeļaustrumos. Akvaparks ir viens no jaunizveidotā atpūtas un izklaides centra Suvalkos elementiem, kura sastāvu papildina Suvalkas kultūras centrs un viesnīca LOFT 1898, kas atrodas turpat minūtes gājiena attālumā. Braucot Latviju, nakšņojām arī LOFT 1898,par kuru varam teikt tikai labākās atsauksmes- renovēta viesnīca, plaši numuri, lieliska apkalpošana un ļoti gardas brokastis! 

Kas nav mazsvarīgi, akvaparks ir pilnībā pieejams arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. 

Ērta atrašanās vieta, ērta piekļuve, autostāvvieta, kā arī piedāvāto pakalpojumu kvalitāte piesaista ne tikai Suvalku apkārtnes iedzīvotājus, bet arī iebraucējus un tūristus.

Komplekss sastāv no atpūtas un sporta daļas. Papildus ir sagatavots pirts un saunu komplekss, tādējādi akvaparkā jūs atradīsit visu savai veselībai, ķermenim un dvēselei.

Lai gan mēs izbaudījām atpūtu savā nodabā akvaparkā, centrā ir arī gastronomija, konferenču zāle, rehabilitācijas klīnika, fitnesa klubs, frizētavas un skaistumkopšanas pakalpojumi, kā arī sporta veikals.

Kristīne